Steam Dijital Hediye Kartları çıktı

Steam Dijital Hediye Kartları çıktı

Arkadaşlarınıza harika hediyeler göndermeniz artık çok daha kolay.

Steam Dijital Hediye Kartları çıktı! Arkadaşlarınıza harika hediyeler göndermeniz artık çok daha kolay. Steam Dijital Hediye Kartları ile arkadaşlarınızın Steam Cüzdanlarına hızla ve kolayca para gönderebilir, oyunlar ve oyun içi öğeler de dahil olmak üzere Steam’de bulunan istedikleri tüm yazılım ve donanımları satın almalarına yardımcı olabilirsiniz.

Steam Dijital Hediye Kartları

Bu yeni hizmet sayesinde Steam’den gönderilebilen dijital oyun hediyelerine ve dünyanın dört bir yanında yer alan yüzlerce mağazadan satın alabileceğiniz hediye kartlarına yeni bir alternatif sunuyoruz. Dijital Hediye Kartı satın almak için tek yapmanız gereken Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra göndermek istediğiniz tutarı ve arkadaşınızı seçmek; hediyeniz, kişisel mesajınızla birlikte doğrudan arkadaşınızın Steam hesabına iletilecektir. Ayrıntılı bilgi için lütfen http://store.steampowered.com/digitalgiftcards/ adresini ziyaret edin.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaynak: Steam

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın