Yeni bir Steam oyunu, 4000 civarında başarım ile geliyor

Yeni bir Steam oyunu, 4000 civarında başarım ile geliyor

Running Through Russia isimli bu oyun, sizleri başarıdan başarıya koşturacak.

Oyunları bazen sadece eğlenmek için, bazen ise başarılar elde ederek kendimizi tatmin etmek için oynuyoruz. Steam platformunun ilgi çekici özelliklerinden olan başarımlar, oyunlarda belirli ilerlemelerinizin takdir edilmesini sağlıyor. Genellikle oyunlarda maksimum 50-100 başarım görsek de, anlaşılan o ki bu rakamların çok üstüne çıkılabiliyor. Running Through Russia isimli yeni bir Steam oyunu, 4000’den fazla başarımı bizlere sunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Steam

Aslına bakarsanız, oyunda hiçbir şey yapmıyorsunuz. Elinizde vodkanız, kafanızda klasik Rus beresi ve terlik benzeri ayakkabılarınızla koşuyorsunuz. Bütün amacınız ise ayılara yakalanmamak ve onları atlatarak ilerlemek. Oyun geliştirmeye yeni başlayan birinin tasarlayacağı seviyede grafikler, oynanışı katlanılmaz kılan mekanikler ve amaçsızlık sebebiyle oldukça düşük seviyede olan bu oyun yine de ilgimizi çekiyor. Tabii ki bunun sebebi, oyunun tamı tamına 4,096 farklı başarımı olması.

Şu anda erken erişimde olduğun için “new_achievement_1_10.” gibi başarım isimlerine sahip olan oyunda, 4000’den fazla başarım bulabilmek bile başlı başına başarım olsa gerek. Kotaku’dan Nathan Grayson, bizzat deneyimlediği oyunda tek bir zıplama için birden fazla başarım kazandığını belirtiyor. Bütün her şeyin dışında, bu başarımlara isim vermek bile zor olacağa benziyor. Dilerseniz buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.