Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Bora Eren, Editör Yazım tarihi: 30.05.2015

Steam’in belli dönemlerde yaptığı indirimlerle PC oyuncularını sevindirdiği, sevindirirken de cüzdanlarını boşaltması hepimizin malumu. PC oyun dünyasında büyük olaya sebep olan bu indirimlerin mayıs ayı sonu, haziran ayı gibi başlayacağı dedikoduları yayılmıştı fakat geçtiğimiz günlerde ünlü Rus sosyal ağı olan VKontakte üzerinden resmi Valve hesabı, indirimler için 11 Haziranı işaret etti.

Steam-Sale-Banner-01

Valve, VKontakte’de “11 Haziran günü Moskova saatiyle saat 20.00 da başlayacak olan Steam indirimleri, 20 Hazirandan itibaren indirime katılan bütün firmaların bulunduğu “İndirim Tekrar Günleri” adı altında devam edecek.” şeklinde açıklama bulundu ve şunları da ekledi; “İndirimler 22 Haziran Moskova saatiyle saat 20.00’da sona erecek. Şuan için etkinlikler ve diğer detaylar henüz net değil. İndirim günlerinde satış rehberimizi okumanızı tavsiye ederiz, tek bir günde bütün paranızı harcamayın.

Her ne kadar avrupa için indirimlerin başlangıç tarihinin 11 Haziran olarak gösterilmesi makul gelse de, Valve US tarafından her hangi bir resmi açıklamanın yapılmadığını da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.