State of Decay 2 için tekli oyuncu temelli 20 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

State of Decay 2 için tekli oyuncu temelli 20 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Ayrıca bu video 4K çözünürlükte de izlenebiliyor.

IGN ekibi tarafından State of Decay 2 için yepyeni bir oynanış videosu yayımlandı. Ekibin yayımladığı bu yeni video 22 dakika uzunluğunda ve tekli oyuncu temelli görüntüleri sunuyor oyunculara. Evet, State of Decay 2 genelde eşli oyuncu olarak oynanması gereken bir video oyunu gibi görünüyor ama bu videoya bakacak olursak, oyuncular tek başlarına da eğlenebilir. Bahsettiğimiz bu video, bir yapay zeka karakteri evine ulaştırmamız ile başlıyor. Yalnız bu anlarda, bizi takip eden bir adet yardımcımızın olduğunu da görüyoruz. Yani, tek başımıza oynasak bile yanımızda bize yardım edebilecek bir yapay zeka var gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

State of Decay 2 mikro ödemeler içermeyecek

State of Decay 2 için yayımlanan yeni video, 4K olarak da izlenebiliyor.

Bahsettiğimiz videonun devamında ise Lex karakterini evine ulaştırıyoruz ama tüm ev halkını zombiye dönüşmüş olarak buluyoruz. Ardından da Lex’i ekibimize alıp, almayacağımıza karar veriyoruz. Sonuçta dünya artık zombiler tarafından ele geçirilmiş, normal bir insan bulmuşuz, yanımıza almayacak mıyız? IGN ekibi tabii ki Lex isimli bu arkadaşı gruba dahil edip, ana evimize götürüyor. Bu eve girdiğimizde ise karşımıza yeni özellikler çıkıyor. Tabii sorunlar ile birlikte.

Evimizi yönettiğimiz sırada, IGN ekibi topluluğuna da bir göz atıyor. Topluluk sayfasında, evimize aldığımız hayatta kalanların özelliklerini, sorunlarını, sevdikleri şeyleri ve sevmedikleri şeyleri görebiliyoruz. Ayrıca bu noktada görüyoruz ki, eğer bir karakterin yeteneği, yeterli seviyeye ulaşırsa, o yeteneği belli bir konu üzerinde daha da geliştirebiliyoruz. Videonun daha da ilerleyen sahnelerinde ise karakterimiz tek başına daha fazla öge bulabilmek için yola çıkıyor. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz bu videonun tamamını sizler de hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Açıkçası State of Decay 2 oyununu biz bu görüntüler ile sevmeye başladık.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

State of Decay 2
State of Decay 2 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.