State of Decay 2: Collector’s Edition duyuruldu

State of Decay 2: Collector’s Edition duyuruldu

Ayrıca oyunun Xbox One X desteği de açıklığa kavuştu.

Geçtiğimiz hafta State of Decay 2 oyununun çıkış tarihini 22 Mayıs 2018 olarak duyuran Microsoft, geçtiğimiz gün de State of Decay 2: Collector’s Edition duyurusunu gerçekleştirdi. 70 Dolar fiyat etiketi ile satılacak olan bu koleksiyoncu sürümünün içerisinde bulunan tüm ögeleri hemen aşağıdaki görselden sizler de görebilirsiniz. Görselde göremeyeceğiniz en önemli şey ise, oyunun ta kendisi. Evet, Microsoft ekibinin söylediğine göre bu sürümde ana oyun bulunmayacak, sadece koleksiyoncu sürümü ögeleri bulunacak. Eğer oyunu oynamak istiyorsanız, 30 Dolar ödeyip, oyunu ayrıca satın almanız gerekecek. Son olarak, oyunun Ultimate Edition halinin de 50 Dolar fiyat etiketi ile satıldığını sizlere belirtelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

State of Decay 2: Collector’s Edition duyuruldu

Bahsi geçen oyunun geliştirici ekibi olan Undead Labs, IGN ekibine verdiği bir röportaj sırasında, oyunun vereceği Xbox One X desteğinden de bahsetti. Geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre bu yapıt, Xbox One X sahiplerine birçok avantaj sunacak. Bu avantajlardan ilki ise tabii ki daha iyi grafikler olacak. Oyuncular ayrıca daha yüksek ve daha stabil bir FPS değeri ile de karşılaşabilecek. Ayrıca geliştirici ekip, bu konsol sayesinde daha yüksek değerde bir çözünürlüğe de ulaşabilecek. Tabii bu üç adet iyileştirme de aynı anda oyunun içinde olmayacaktır. Bu konuda resmi bir açıklama yok ama bize soracak olursanız, oyunda bir grafik ayarı olacak ve isterseniz stabil FPS, isterseniz daha iyi grafikler veya isterseniz daha iyi çözünürlük seçeneklerinden birini seçebileceksiniz.

State of Decay 2, 4K ve HDR ile de geliyor.

Son olarak belirtelim, State of Decay 2 isimli bu oyun Xbox One X konsolu üzerinde 4K çözünürlük desteği ile HDR desteği de verecek. Ayrıca bahsettiğimiz bu HDR desteği, oyunun Xbox One S sürümünde de olacak. Çünkü Xbox One S, halihazırda HDR teknolojisini destekleyen bir konsol. Tabii bu 4K ve HDR teknolojilerinden yararlanabilmeniz için, oyunu oynadığınız montiör veya televizyonunuz da 4K ve HDR destekli olmalı.


State of Decay 2
State of Decay 2 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.