State of Decay 2, 3 milyon oyuncuyu geride bıraktı

State of Decay 2, 3 milyon oyuncuyu geride bıraktı

Oyunun ilk içerik paketi Independence Pack, oyuncuların erişimine açıldı.

Xbox One ailesi ve PC için oyunculara sunulan State of Decay 2, toplamda 3 milyon oyuncuyu geride bırakmayı başardı. Oyun içi hatalarla dolu olduğu için bizlerin de eleştirdiği oyun, Xbox kullanıcıları tarafından bir hayli beğenilmiş gibi görünüyor. Geliştirici Undead Labs’in tam anlamıyla dev bir yamayı oyunculara sunmasının bu durumda büyük katkısı olduğunu düşünüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

State of Decay 2, 3 milyon oyuncuyu geride bıraktı

State of Decay 2 oyuncuları, oyunun ilk içerik paketi olan Independence Pack’i bugünden itibaren satın alabilecekler. Hem Xbox One hem de PC platformunda satışa sunulan bu paket, yeni araçlar ve ekipmanlar gibi içeriklere sahip. Eğer oyunun Ultimate Edition sürümüne sahip değilseniz, paketin fiyatının 14 TL olduğunu söyleyelim. Ultimate Edition sahipleri için ise paketteki içerikler tamamen ücretsiz olarak sunulacak. Dilerseniz, hemen aşağıdan paketin içeriğini kontrol edebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Independence Pack içerikleri:

  • Araçlar: Pyrohawk, Burninator ve Meatwagon.
  • Yakın Dövüş Aletleri: The Freedom Ringer, Grillmeister ve BBQ Fork.
  • Silahlar: Pyro Launcher ve Starshank Launcher.
  • Havai fişekler: The Block Rocker, Reign o’ Fire, Bouncing Boris ve XL Firework Shell.

Hemen yukarıdan tanıtım videosunu izleyebileceğiniz Independence Pack’in yanı sıra, 2.0 güncellemesi de oyuncular ile buluşuyor. Bu güncelleme, 20 yeni ücretsiz görev, yaklaşık 10 yeni silah ve geliştirilmiş oynanış özellikleri içerecek. Bütün oyunculara ücretsiz olarak sunulan bu güncellemeyi, Microsoft Mağaza veya Xbox Mağaza’yı kontrol ederek yükleyebilirsiniz. 3 milyon oyuncuyu geride bıraktığı açıklanan State of Decay 2, başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor gibi görünüyor.


State of Decay 2
State of Decay 2 inceleme    Haber  |  Xbox 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.