Stardew Valley yaratıcısı, çoklu oyuncu modunu gösterdi

Stardew Valley yaratıcısı, çoklu oyuncu modunu gösterdi

Görünüşe bakacak olursak, ortam eğlenceli.

Stardew Valley, artık birçoğumuzun aklının ucundan dahi geçmemeye başlamış bir oyun. Fakat, hala oyunun hayranı ve oynayanı çok fazla. Tahmin edebileceğiniz üzere, Stardew Valley‘in yaratıcısı Eric Barone da bu oynayanlardan bir tanesi. Stardew Valley‘in ve Eric Barone‘un bu haberimize konuk olmasının sebebi ise, Eric Barone tarafından gösterilen çoklu oyuncu modu. Evet, biz de şaşkınız, fakat görünüşe göre bizlere çoklu oyuncu modu sunulacak yakın bir zamanda.

Stardew Valley yaratıcısı, çoklu oyuncu modunu gösterdi

Zaten Eric Barone, daha önceden oyun için çoklu oyuncu modu hakkında ipuçları vermişti. Yani, az çok beklenilen bir şeydi. Şimdi ise, oyuna getirmek istediği çoklu oyuncu modu ile ilgili olarak ekran görüntüleri paylaştı. Hemen yukarıda görebileceğiniz görsel de, Eric Barone tarafından Twitter üzerinden paylaşılan gönderiye ait bir görsel. Oyuna ait olan ekran kaydında, 4 kişinin bir arada rahatça oynayabildiğine şahit olmaktayız.

Eric Barone tarafından paylaşılan görselin açıklamasında ise, “Benim evde 4 oyunculu Stardew Valley partisi. Gerçekten eğlenceli. Biraz daha uğraş istiyor, ama temelindeki ağ kodları sağlam. Aynı odada olup da, yapacağımız sonraki şeyin ne olduğu konusunda veya birilerinde taş olup olmadığı konusunda bağırmak, bayağı eğlenceli. Bunu paylaşmak için sabırsızlanıyorum.” dedi. Bizlere sadece LAN bağlantısı ile sunulsa bile fazlasıyla eğlenceli olacağını söyleyebileceğimiz bu yeni çoklu oyuncu modunu denemek için biz de sabırsızlanmaya başladık bile.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın