Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.12.2016

Starbucks ve Niantic, Pokemon GO konusunda ortaklığa vardı. Ne kadar Pokemon, o kadar kahve!

starbucks_pokestop_gym-600x315

Pokemon GO'nun geliştiricisi Niantic, oyunu canlı tutmak için oyuna düzenli olarak güncellemeler ve yenilikler getirmeye çalışıyor. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alan mağazaların içinde kayda değer Pokemon'ların bulunması nedeniyle Niantic, başta McDonald's olmak üzere popüler markalar ile bir iş birliğine gidebileceğini açıklamıştı.

Bugün, onlardan biri gerçek oluyor ve Niantic ile Starbucks güçlerini birleştiriyor. Starbucks'ın A.B.D. üzerinde yer alan 7.800'den fazla mağazasını ziyaret eden Pokemon GO oyuncuları, bu mağazaları birer GYM veya PokeStop olarak görecekler. Ne kadar çok Pokemon ve yumurta yakalarsanız, o kadar çok kahve ve muffin (kek) alabilirsiniz! Bununla birlikte Pokemon eğitmenleri, dört gözle 12 Aralık'ı bekliyorlar. Niantic'in bu tarihte ikinci nesil Pokemon'ları tanıtması bekleniyor.

Pokemon GO 06 Temmuz 2016’da yayımlanmış, Android ve iOS platformlarında oynanabilen bir Arttırılmış Gerçeklik (AR) oyunudur. Bu haberimize tıklayarak, sizlere özel hazırladığımız Pokemon GO haberimize ulaşabilirsiniz.  Ayrıca, 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de çıkacak oyunları ise bu haberimizden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.