Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-bes-yil-oynanacak/
Star Wars: The Last Jedi 14 Nisan 2017 22:39

Star Wars: The Last Jedi için ilk video yayımlandı

Bu video kusursuz görünüyor.


15 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan Star Wars: The Last Jedi için ilk video yayımlandı. Orlando, Florida bölgesinde gerçekleştirilen Star Wars Celebration sırasında yayımlanan bu videoya sizler de hemen aşağıdan göz atabileceksiniz. Bu video içerisinde birçok etkileyici an bulunuyor. Mesela video içerisinde Rey Jedi antrenmanı görebiliyoruz, uzay savaşlarına tanık olabiliyoruz ve Luke karakterinin daha karanlık bir haline tanık oluyoruz. Dilerseniz öncelikle o videoya bir göz atalım da, ondan sonra videonun detaylarından bahsedelim.

Bu video ardından eminiz ki serinin severleri, 15 Aralık 2017 tarihi için şimdiden sabırsızlanmaya başlamıştı. Bu film, ana serinin 8. filmi olacak bildiğiniz gibi. Star Wars: The Last Jedi hakkında en son, “Star Wars serisinin Twitter hesabında paylaşılan gönderide, ‘Resmileşti. Skywalker destanının gelecek bölümü, Star Wars: The Last Jedi. Bu Aralık.’ yazılmıştı. Gönderide ayrıca görsel de ekliydi. Filmin yapımcılığını ise artık çok bilindik bir isim olan Jeffrey Jacob Abrams veya en çok bilinen ismiyle J.J Abrams üstlenmiş yine. İşte, haberimizin en bomba kısmına geldik, filmin vizyona gireceği tarih de duyurular arasında yer alıyor. Birçok hayranın sabırsızlıkla beklediği film, 15 Aralık 2017’de izleyicileriyle buluşacak. Eminiz ki bizleri yine bu sevinçlerimize değecek bir film bekliyor. Güç sizlerle olsun!” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Star Wars: The Last Jedi için ilk video yayımlandı

Kaan GEZER Editör