Star Wars Squadrons önümüzdeki ay EA Play servisine geliyor

Star Wars Squadrons önümüzdeki ay EA Play servisine geliyor

EA Play iştah kabartmaya devam ediyor.

Henüz bir TIE Fighter tarafından kovalanmanın dehşetini yaşamadıysanız veya yok etmediyseniz, bunun tadını almak için halen şansınız var. Çünkü Star Wars Squadrons, EA Play ve yani Xbox Game Pass Ultimate’a geliyor. Star Wars Squadrons, EA ekibinin servisine Mart 2021 ayında gelecek, ancak EA henüz kesin bir tarih vermedi. Motive Studios’un geçen yıl Ekim ayında piyasaya sürdüğü uzay savaşı oyunu, VR’da muhteşem deneyim yaşatan it dalaşları sunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Star Wars Squadrons EA Play servisinde yüz güldürecek

Star Wars Squadrons ile birlikte EA, abonelik hizmetine birkaç spor oyunu daha ekliyor. Bunlar Madden NFL 21, ve NHL 21. Madden NFL 21 2 Mart 2021’de, NHL 21 ise Nisan 2021 ayında eklenecek. Eğer Amerikan futbolunu ve buz hokeyini seven biriyseniz denemenizi öneririz. PlayStation Plus’ın rakip servisi, Xbox ve PC’de bir abonelik hizmeti olarak sunulurken, Xbox Game Pass Ultimate’a abone olanlar bu hizmeti aylık maliyetle birlikte aldıkları için hem konsol hem PC’de erişime sahip oluyorlar.

Bu durum, oyuncular için daha da çekici bir hal alıyor. Mass Effect Legendary Edition gibi oyunlarla ve bir sonraki Battlefield oyununun da hizmete sunulması planlanan EA Play, çok çeşitli oyunlara erişmek isteyenler için daha da iyi bir seçenek gibi görünmeye devam edecek gibi. Ve ayrıca belirtmeliyiz ki, Star Wars Squadrons gerçekten sanal gerçeklikte başarılı. Oyunu VR’da denemenizi ve birkaç TIE Fighter indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.