Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.04.2023

Star Wars Jedi Survivor PS5, PS4, Xbox ve PC'de piyasaya çıkar çıkmaz oyuncular oynamaya başladı. Ancak, Cal'ın macerasına devam etmek istiyorsanız, Star Wars Jedi Survivor süresi nedir, kaç saat sürüyor gibi soruları merak etmeniz normal. Neyse ki, Cal'in en son macerasında birçok Star Wars Jedi Survivor karakteriyle karşılaştığınız için deneyim, süre açısından ilk oyundan çok farklı değil. Ancak PS5, Xbox ve PC'deki Star Wars Jedi Survivor'da bu kez birçok dünyada başarılacak çok daha fazla şey var.

Star Wars Jedi Survivor süresi nedir ve kaç saat sürüyor?

Star Wars Jedi Survivor'ı hikaye odaklı bir ortamda tamamlamak için 20-25 saat gereklidir. Ancak, tüm hedefleri bitirmek ve her gezegendeki her şeyi bulmak istiyorsanız oyunu bitirmek çok daha uzun sürecektir. Oyundaki her şeyi tamamlamayı hedefliyorsanız, Cal ve BD-1 ile çok sayıda dünyayı keşfetmek, görevler yapmak, bulmacaları çözmek ve Jedi yeteneklerini geliştirmek için muhtemelen 35 ila 40 saatten fazla zaman harcayacaksınız. Bu nedenle, Jedi Survivor ilk oyundan daha uzun ve büyük.

Bu şekilde, artık Star Wars Jedi Survivor süresi konusunda bilgi sahibisiniz. Artık, Star Wars Jedi Survivor bitirmek kaç saat sürüyor biliyorsunuz. Ancak, sitemiz üzerinde sizi bekleyen daha birçok yazı var. Dahası, bahsini ettiğimiz yazılar arasında ilginizi çekeceğini düşündüğümüz çok fazla yazımız da var. Bu yüzden, şimdi size diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Hazırsanız, tavsiyelerimize geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Star Wars Jedi Survivor süresi, kaç saat sürüyor yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.