Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.03.2023

Star Wars Jedi Survivor için yepyeni bir fragman duyurusu yaptılar. Star Wars Jedi Survivor bir süredir en çok beklenen gelecek oyunlardan biri. Bu kısmen, on yıldan uzun bir süredir tek oyunculu Star Wars oyunlarına özlemden kaynaklanıyor. EA, hakları satın aldıktan sonra tamamen Battlefront serisine odaklandı. Biri hariç tüm olası tek oyunculu Star Wars oyunlarını rafa kaldırdı. Rafa kalkmayan oyun, Respawn'dan Jedi Fallen Order oldu. Oyun 2019'da yayınlandığında, yeni bir soluk ve büyük bir ticari ve eleştirel başarıydı. Bir devam oyunu bir süredir merakla bekleniyordu ve çıktı çıkacak.

Star Wars Jedi Survivor fragman duyurusu Twitter üzerinden geldi

Star Wars Jedi Survivor'ın daha önce yayınlanması gerekiyordu. Ancak son cilaların yapılması için Nisan ayına kadar ertelendi. Respawn ve EA bizi açlıktan öldürmediği için şanslıyız. Oyunun yaratıcısı, şu anda mevcut olmadığı gerçeğini telafi etmek için kısa bir teaser yayınladı. Ayrıca, 20 Mart Pazartesi günü yeni bir fragmanın mevcut olacağını belirtti. Bu videoda ne olacağını henüz bilmiyoruz, ancak muhtemelen oyun yayınlanmadan önceki son önemli video olacak. Hikayenin çoğu bizim için hala bir gizem. Bu yüzden belki bu yeni fragman Cal Kestis'in bu sefer neyin peşinde olduğunu anlamamıza yardımcı olur. Olmasa bile, öğrenmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız çünkü oyun hemen köşede.

Bilinen şu ki Cal Kestis, bir önceki oyundan beş yıl sonra geçen Star Wars Jedi Survivor'da İmparatorluğu alt etmeye çalışacak. Yolculuk boyunca Jedi'ları sonsuza dek ortadan kaldırmak isteyenlerle mücadele etmesini sağlayacak yeni müttefiklerle tanışacak. Dolayısıyla, bu noktada gerçekten bildiğimiz tek şey bunun geleneksel bir Star Wars hikayesi olduğu. Star Wars Jedi Survivor 28 Nisan 2023'te Xbox Series X|S, PS5 ve PC'de satışa çıkacak. Star Wars Jedi Survivor fragman duyurusu bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Star Wars Jedi Survivor fragman duyurusu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.