Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.06.2019

Electronic Arts ekibi, günümüzün merakla beklenen oyunlarından biri olan Star Wars Jedi Fallen Order için ilk ekran görüntülerini resmi olarak oyuncuların beğenisine sundu. Bu haberimizde sizlerle paylaşmış olduğumuz Star Wars Jedi Fallen Order ekran görüntüleri, biz oyuncuları, oyun içerisinde nasıl bir görselliğin beklediğini göstermekte. Fakat, hemen aşağıdaki galerimizde paylaşmış olduğumuz görsellere geçmeden önce altını çizmemiz gereken bir şey var. Eğer beklentiniz Star Wars Battlefront 2 gibi bir görsellik ise, hayal kırıklığına uğrayacaksınız demektir.

Star Wars Jedi Fallen Order görsel olarak yeterli gibi görünüyor

Paylaşmış olduğumuz görsellerde her ne kadar Unreal Engine 4 oyun motorunun gücünü tam anlamıyla göremiyor olsak da, fikrimizi soracak olursanız görsel anlamda fazlasıyla yeterli görünüyor. Asıl önemli olan kısmın oynanış olduğu konusunda hemfikir olduğumuza inanıyoruz. Sonuçta bizlere bir Star Wars oyunu sunulmakta. Böylesine bir evrende muhteşem bir hikaye ve oynanış sunulmayacaksa, görselliğin pek de bir anlamı kalmıyor. Tabii, her ne kadar buna inanıyor olsak da, karakterlerin plastik görünümünün can sıkıyor olduğu gerçeğini bir kenara koyamayacağız. Tam sürüm bizlerle buluşturulduğunda nasıl bir değişiklik olacağını göreceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.