Star Wars: Battlefront’un modları detaylandırıldı!

Star Wars: Battlefront’un modları detaylandırıldı!

Açık beta sürümünün ardından bir çok bilgi ortaya çıkıyor...

Star Wars: Battlefront’un Cargo, Hero Hunt ve Droid Run hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Açık betanın bitmesi ile birlikte EA Games ve DICE birçok konuya açıklık getirdi. Oyunun tam sürümünde olacak içerikler hakkında bilgi verildi. Açıklamalar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız haberimize devam edelim.

star_wars_battlefront_cargo_main_header_1-600x338

DICE tarafından açıklanan bilgilere göre Star Wars: Battlefront’ta Cargo isimli bir mod bulunacak. Cargo adlı bu mod, bildiğimiz bayrak kapma tarzı bir mod. 6 kişi bir takımda 6 kişi diğer takımda olmak üzere olan Cargo, iki takımın kargoyu ele geçirmek için uğraşmasını içeriyor. Oyunun paun sistemi farklı bir şekilde düşünülmüş. Yeni skor sisteminde, iki takımında 5-5 puanı bulunuyor. 15 dakika süre içinde yüksek puana sahip olan takım yapılan maçın kazananı oluyor. Ayrıca Cargo moduna ek olarak iki mod hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Hero Hunt geçen haftalarda sızdırılmıştı fakat EA Games tarafından herhangi bir onay gelmemişti. Bugün gelen bilgilere göre Hero Hunt onaylandı ve bilgiler kesinleşmiş oldu. 1 kişiye 7 kişi şeklinde ayarlanmış olan bu mod oldukça ilgi çekiyor. Hero Hunt’ta bir kişi kahraman oluyor ve 7 kişi bu kahramanı avlamak istiyor. Kahramanı avlayan kişi onun yerini alıp döngüyü devam ettirmiş oluyor. Bilindik kahramanların yer almayacağı söyleniyor. Kahramanların güçlü olduğu ve zayıf olduğu noktalar bulunacak ve avcılar buna göre strateji oluşturup saldıracaklar.

Bahsettiğimiz bir diğer oyun modu ise Droid Run. 3 tane Droid haritanın belli yerlerinde bulunacak ve sizler onları ele geçirmek için uğraşacaksınız. İşin zor kısmı ise hiçbir araç ve kahraman bulunmayacak. Tamamen yeteneklerin konuşacağı bu mod çoğu kişi tarafından oldukça olumlu karşılandı.

Star Wars: Battlefront PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 17 Kasım 2015 tarihinde satışa sunulacak. 

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın