Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.10.2016

Star Wars Battlefront, yıllık hediye festivali dönemine güzel bir paketle yetişti.

star_wars_battlefront_ultimate_edition

Star Wars Battlefront Ultimate Edition, kısa bir süre söylenti olarak kaldıktan sonra EA tarafından yapılan açıklamayla resmi olarak onaylandı. $40'lık fiyat etiketine sahip olan paket, Kasım ayında PS4 ve Xbox One için çıkarılacak. Henüz PC platformu için söylenen bir şey yok.

EA'nın Star Wars sitesindeki duyuruya göre Star Wars Battlefront Ultimate Edition, tüm bedava indirilebilir içerikleri ve eklentileri (add-on) barındırıyor. Ayrıca Season Pass ve dört büyük ek paket - Outer Rim, Bespin, Death Star ve yakın zamanda çıkarılacak Rogue One: Scarif - Ultimate Edition içinde yer alacak. Yani $40 içinde yaklaşık 30 harita, 14 kahraman ve 14 oyun modu yer alıyor.

EA, aynı haberde Star Wars Battlefront'un PS4 sürümüne sahip kullanıcıların Rogue One: X-wing VR Mission'a bu tatil döneminde bedava erişebileceğini hatırlattı. Ayrıca önümüzdeki birkaç ay, oyun içi etkinliklerin ve hediye dağıtımlarının gerçekleşeceği de hatırlatılan bilgiler arasında. "4x puan kazanma" hediyesi ve 18-20 Kasım arası gerçekleşecek bedava indirilebilir içerik deneme etkinliği, tecrübe edebileceğimiz oyun içi etkinliklerden bazıları.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.