Star Wars: Battlefront tekli oyuncu modu kapıda!

Star Wars: Battlefront tekli oyuncu modu kapıda!

En azından söylentiler bu yönde.

Star Wars: Battlefront için Bespin isimli eklenti paketi çıkalı fazla bir süre olmadı, fakat oyunun hayranları başka bir açıklamayı bekliyorlar. “Instant Action” ismini taşıması muhtemel yeni çevrimdışı çoklu oyuncu modu, oyunculara göre oyundaki en büyük eksikliklerden biri.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

wallpaper_SWBF_1920x1080

Reddit kullanıcısı uninspired_zebra’nın ortaya attığı bir söylentiye göre, oyunun gizli dosyalarına göz atarken menüde Instant Action ibaresi gözüne çarpmış. Bu seçenek, yalnız takılmak isteyenlere hitap eden çevrimdışı tekli oyuncu moduymuş. Belirttiğine göre tekli oyuncu modunda iki adet oyun modu bulunacak: Walker Assault ve Fighter Squadron. Ek bilgi olarak oyun içeriğinin zamanla değişebileceğinin de altını çizmiş.

Geliştirici firma DICE’dan Matt Everett ve John Walsh gelecekte daha fazla çevrimdışı içeriğin olacağı sözünü vermişti ve görünüşe göre bu aralar iş üzerindeler. Çevrimdışı içerikle ilgili açıklamanın da yakın zamanda yapılabileceğini belirttiler. Star Wars: Battlefront’un bir sonraki eklenti paketinin, hikaye modunu da içerip içermeyeceği ile ilgili şimdilik bir bilgimiz bulunmuyor. Oyunun hayranlarının da biraz daha sabretmesi gerekecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.