Menü
https://leadergamer.com.tr/the-pokemon-company-gelir/

Star Wars Battlefront II

Yapımcı DICE
Dağıtımcı Electronic Arts
Tür
Çıkış Tarihi 17 Kasım 2017
Star Wars: Battlefront II 16 Nisan 2017 10:16

Star Wars Battlefront II için Sezonluk Geçiş satılmayacak

EA’in başına taş filan düştü herhalde.


Son birkaç senedir bolca kullanılan Sezonluk Geçiş sayesinde oyuncular, 1 sene boyunca oyun için çıkacak olan tüm ekstra içeriklere ücretsiz ulaşabiliyordu. Tabii ki Sezonluk Geçiş için de ödeme yapılıyor fakat ek paketleri tek tek almaktansa, sadece Sezonluk Geçiş almak daha ucuza geliyor. Star Wars Battlefront oyunu için de bu sistem kullanılmıştı fakat EA bu sefer bizleri şaşırttı. Çünkü Star Wars Battlefront II için Sezonluk Geçiş satılmayacak.

Star Wars Battlefront II için Sezonluk Geçiş satılmayacak

Oyunun kreatif yönetmeni olan Bernd Diemer, oyunun duyurulduğu etkinlikte bir açıklama yaptı ve basitçe, ” Oyun için sezonluk geçiş satılmayacak.” dedi. Kreatif yönetmenin yaptığı açıklamaya göre Sezonluk Geçiş satışları, bu tip oyunlar için uygun değil ve bu yüzden EA, yepyeni bir fikir ile gelmek istiyor. Yani Sezonluk Geçiş değil de, bizlerin aklına gelen ilk şey Ömür Boyu Geçiş gibi bir ürün oldu. Yüksek fiyatlara alabileceğiniz bu öge sayesinde, oyun için çıkacak tüm ek içeriklere sahip olabiliyorsunuz. Sadece 1 sene değil yani. Bizlerin aklına ilk bu geldi çünkü Star Wars Battlefront II kesinlikle 1 senelik bir desteğe sahip olmayacak. İlk oyunda olduğu gibi, 2-3 sene boyunca desteklenecek. Bu yüzden Sezonluk Geçiş tabii ki uygun olmayacaktır.

Fakat bizlerin bu düşüncesi de yanlış olabilir çünkü Bernd Diemer da yeni oyun modlarının ve haritaların, ek paketler ile ana oyundan çıkartılmasını desteklemiyor. Biz pek düşünmüyoruz fakat Star Wars Battlefront II için çıkacak olan tüm ek içerikler de ücretsiz olabilir veya ek içerikler, oyun içinde kazanılacak olan bir para ile satın alınabilir. Tabii bu en son dediğimiz şey olursa, o oyun parası büyük bir ihtimalle mikro ödeme kurbanı olur. Yani nereden tutsak, kötü bir durum çıkıyor karşımıza şu an. Umuyoruz ki EA, güzel bir fikir ile gelir oyuncuların karşısına.

Son olarak belirtelim, hemen aşağıdaki galerimizden oyunun resmi kapak tasarımlarına da göz atabilirsiniz. Fakat bu tasarımlarda, “Elite Trooper Deluxe Edition” göreceksiniz. Oyunun bu sürümü içerisinde Officer, Assault, Heavy ve Specialist sınıflarının yükseltilmiş halleri, yine her sınıf için 1 tane epik yetenek yükseltmesi ve her sınıf için anında silah açma özelliği bulunuyor. Ayrıca, eğer oyunun bu sürümüne ön sipariş verirseniz, oyunu oynamaya 3 gün önceden başlayabiliyorsunuz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

packArt.img-1

Kaan GEZER Editör