Menü
https://leadergamer.com.tr/half-life-2-yeni-nesil/

Star Wars Battlefront II

Yapımcı DICE
Dağıtımcı Electronic Arts
Tür
Çıkış Tarihi 17 Kasım 2017
Star Wars: Battlefront II 20 Nisan 2017 21:02

Star Wars Battlefront II, araçları ve kahramanları size toplatmayacak

Oyunun çoklu oyuncu modundan yepyeni bilgiler geldi.


Seri halinde karşımıza çıkan oyunların bazen en beğenilen, bazen ise en çok eleştirilen özellikleri bir önceki oyunu değiştirmeleridir. Son zamanda yaptıklarıyla hepimizin takdirini kazanan EA DICEStar Wars Battlefront II ile birlikte de oyuncuları memnun edeceğe benziyor. Oyunun çoklu oyuncu modundan araçlar, oynanış, karakterler ve daha pek çok içerik hakkında yepyeni bilgiler geldi.

Star Wars Battlefront II

Oyunun geliştiricisi EA DICE tarafından şimdiye kadar açıklanan veya ipucu olarak gösterilen bilgileri derleyen Westie, bizleri çoklu oyuncu modu hakkında bilgilendirdi. Bir önceki oyunda yalnızca oyun içinde toplayarak elde edebildiğimiz araçlar için, Star Wars Battlefront II bizi neredeyse hiç uğraştırmayacak. Aynı Battlefield oyunlarında olduğu gibi, başlangıç ekranından araç seçebilecek ve oynamaya başlayabileceğiz. Aynı şey kahramanlar için de geçerli, artık haritada gezmek zorunda kalmayacağız. Özelliğin tam olarak açıklandığını söyleyemesek de, Battlefield oyunlarına benzediğinin doğrulandığını belirtebiliriz.

Bu gelişmelerin yanında, biraz da oynanıştaki yeniliklerden bahsedelim isterseniz. Star Wars Battlefront II, ilk oyundaki açığı kapatacak ve oyuncuların yüzeysel ve oldukça kolay olarak nitelendirdiği oynanışı yenileyecek. Artık bir saat içerisinde alışıp sonradan rahatça oynayabildiğiniz bir oyun değil, sürekli kendinizi geliştirmenizi isteyen bir oyun bekleyecek sizleri. EA DICE’ın favorisi yıkım unsurları ise, oyunda maalesef yer almayacak. Bunun yanı sıra ise özelleştirme seçenekleri detaylandırılacak ve bütün sınıflar, kahramanlar ve hatta gemiler kendi geliştirme ağaçlarına sahip olacak. Kozmetik özelleştirmelerin de bulunacağı oyunda, oynanışı etkileyenler de yer alacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yaşar Baturalp Editör