Star Wars: Battlefront II resmi olarak duyuruldu

Star Wars: Battlefront II resmi olarak duyuruldu

Bakalım, EA bizi ne gibi sürprizlerle karşılayacak?

Star Wars: Battlefront, grafiksel, optimizasyon ve çevrim içi çoklu oyuncu modu açısından sunduğu kalitesi sayesinde, biz oyuncuları bir çok destansı savaşlara ve çarpışmalara sürükledi. Böylesi bir yapımın devam oyununun da piyasaya çıkacağı EA tarafından belirtilmişti. Geçen günlerde ise bu oyunun tam adı ve gösterim tarihi belli oldu. Oyunun adı, Star Wars: Battlefront II olarak açıklandı  ve gösterim tarihi ise haberimizin devamında ulaşılabilir olacak. Önümüzdeki günlerde çıkacağı söylenen ilk bakış için kesin olarak belirtilmiş tarihten bahsedeceğiz yani. Electronic Arts bizleri ne ile karşı karşıya bırakacak bilinmez fakat, 17 Kasım 2015 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan serinin ilk oyununa bakarak, ister istemez umutlarımızı yüksek tutuyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Star Wars: Battlefront II resmi olarak duyuruldu

Electronic Arts tarafından duyurulan bilgilere göre, Star Wars: Battlefront II‘nin ilk bakışı 15 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecek. Bu tarihin ise seri için önemli bir değeri bulunuyor çünkü o gün geleneksel bir kutlama yapılıyor. Her yıl gerçekleştirilen Orlando, Florida‘daki Star Wars kutlamaları esnasında gösterilecek olan ilk görüntüler, oyuncuları şimdiden heyecanlandırıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Galaksi çapında Star Wars: Battlefront II galası için belirtilen saatler, Türkiye saatleri ile 19:30 olarak görünüyor. DICE, Criterion ve EA Motive ekipleri de orada olacak ve gösterilecek olan ilk bakış hakkında konuşacaklar. Eğer Amerika Birleşik Devletleri‘nde değilseniz, yine de hiç sorun değil. Gerçekleştirilecek olan paneli, Star Wars Celebration için kullanılan internet sayfasından canlı olarak bütün insanlarla paylaşılacak.

Haberimizi bitirmeden önce kısaca bir fikrimizden bahsetmek isteriz. Serinin 2015 yılı içerisinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oyuncuları ile buluşmuş olan yapımın çıkış tarihi, Star Wars: Battlefront II için de bir çıkış tarihi olabilme ihtimaline sahip. Sebebi ise, yolda olan oyunun bu yılın geç tarihlerinde çıkacağı zaten biliniyor. 17 Kasım 2017 tarihinin ise, geç bir tarih olması sebebi ile bir çıkış tarihi olma ihtimali bulunuyor. EA bizleri ne gibi bir şaheser ve tarih ile karşılayacak, heyecanla bekliyoruz. Umarız ki, oyunlarla alakası olmayan insanları bile ekranlara kitleyebilecek potansiyelde tam bir yapım ile bizlerle buluşurlar.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.