Menü
https://leadergamer.com.tr/star-wars-battlefront-ii-duyuruldu/

Star Wars Battlefront II

Yapımcı DICE
Dağıtımcı Electronic Arts
Tür
Çıkış Tarihi 17 Kasım 2017
Star Wars: Battlefront II 15 Nisan 2017 23:35

Star Wars Battlefront II için ilk 1080p görseller yayımlandı

Ayrıca oyunun senaryo ve çoklu oyuncu modu hakkında da yeni detaylar yayımlandı.


Henüz saatler önce duyurulmuş olan Star Wars Battlefront II için ilk 1080p görseller yayımlandı ve oyunun senaryo ve çoklu oyuncu modu hakkında da yeni detaylar açıklandı. Bahsettiğimiz bu görsellere, haberimizin devamında ve yine bu haberimizin sonundaki galeriden göz atabileceksiniz. Bu yüzden biz direkt olarak yayımlanan detaylardan bahsetmek istiyoruz. Bir önceki haberimizde, Star Wars evreninde 30 senelik bir maceraya çıkacağımızı sizlere söylemiştik. Yeni açıklanan detaylara göre, oyunun senaryo modunda Star Wars: Return of the Jedi ve Star Wars: The Force Awakens filmleri arasındaki boşlukları dolduracağız.

Star Wars Battlefront II için ilk 1080p görseller yayımlandı

Tanıtım videosundan hatırlarsınız, büyük bir patlama oluyordu ve ikinci Death Star da yok ediliyordu. Senaryomuz da bu noktada başlıyor zaten. Bu Death Star yok edildiği için 30 senelik bir maceraya çıkıyoruz ve bu macera sırasında hem öç alıyoruz, hem sırtımızdan bıçaklanıyoruz, hem de bazı şeylerin acısını çıkartıyoruz. Tüm bunlar yaşanırken de Clone Wars, Galactic Civil War, First Order-Resistance dönemlerine şahitlik ediyoruz.

Bahsi geçen bu senaryo modunda Luke Skywalker, Kylo Ren, Yoda, Darth Maul ve Rey gibi kahramanları da kontrol edebileceğiz ve bu kahramanların hepsi özelleştirilebilir olacak. Bu noktada, özelleştirmenin ne kadar detaylı olacağını bilemiyoruz. Belki sadece silahlarımız değişiyordur, belki de kıyafetlerimiz. Her neyse, bu konuda ilginç bir nokta da var. Çünkü bu kahramanlar, kendi periyotlarının dışında da bizlerin karşısına çıkabilecek. bir Yoda/Kylo Ren şovu görür müyüz?

StarWarsBattlefrontII-9-1

Star Wars Battlefront II çoklu oyuncu modunda ise artık 40 oyuncuya kadar dolan sunucular bulabileceğiz. Ayrıca bu çoklu oyuncu modunda, ilk oyundan haritalar da bulunacak; Starkiller Base, Theed, Takodana, Mos Eisley, Endor, Hoth gibi yeni haritalar da bulunacak. Ayrıca tahmin edebileceğiniz gibi, uzay savaşları da bu sefer oyunda olacak. Fakat bu savaşlar, ne kadar dinamik olacak, sürekli uzayda mı olacağız yoksa eski oyunlarda olduğu gibi gemimizden inip, yerde de savaşabilecek miyiz, henüz bu soruların cevaplarını bilemiyoruz. Umuyoruz ki yakın zamanda bir açıklama yapılır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

StarWarsBattlefrontII-2-2

Kaan GEZER Editör