Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.01.2021

Bildiğiniz üzere Star Wars Battlefront 2, Epic Games tarafından oyunculara sunuldu. Tamamen bedava olarak sunulunca ve Star Wars Battlefront 2 gibi bir oyun söz konusu olunca, oyuncular ister istemez oyuna doluştu. Yeni oyuncuların yanı sıra, eski oyunculardan da dönen olmuştur mutlaka. Peki, bunun sonucunda ne oldu dersiniz? Star Wars Battlefront 2 sunucuları alev aldı ve EA ekibi an itibari ile bu sorunu çözmeye çalışıyor.

Star Wars Battlefront 2 sunucuları üzerinde iyileştirmeler yapılıyor

Hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisi, Star Wars Battlefront 2 sunucularının sorunlarına çözüm getirileceği ile ilgiliydi. EA tarafından verilen bilgiye göre, oyunun sunucuları herkesin oynayabilmesi için iyileştiriliyordu. Her ne kadar ertesi gün EA ekibi sorunu çözdüğünü söylemiş olsa da, sunucular hala cayır cayır yanıyor. Muhtemelen ilerleyen günlerde bu sorun çözülecektir fakat o zamana kadar kim bilir kaç oyuncuyu kaybedecekler?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.