Star Wars Battlefront II içerisindeki ilerleme sistemi, önümüzdeki aylarda değişiyor

Star Wars Battlefront II içerisindeki ilerleme sistemi, önümüzdeki aylarda değişiyor

Mikro ödemeler ve ganimet kutuları ile gündemden düşmeyen Star Wars Battlefront II, şimdi değişiyor.

EA ve DICE ekipleri, son birkaç aydır bolca konuşulan ekiplerden oldu. Çünkü Star Wars Battlefront II, mikro ödemeler ve ganimet kutularından geçilmiyordu. Oyunda ilerlemenin tek yolu, ya oyuna binlerce saatinizi harcamaktı, ya da binlerce dolar yatırmaktı. Oyun, çıkışını yaptıktan birkaç hafta sonra mikro ödemelere elveda demişti çünkü oyuncuların tepkisi ciddi anlamda büyüktü. EA cephesinden gelen yeni açıklamalara göre ise, önümüzdeki aylarda Star Wars Battlefront 2 içerisindeki ilerleme sistemi tanıtılacak ve değiştirilecek.

Star Wars Battlefront 2

Mart 2018 senesinde detaylandırılacak olan yeni ilerleme sistemi, fanlardan gelen geri bildirimler doğrultusunda hazırlanmış olacak. Ayrıca Şubat 2018 içerisinde oyuna Jetpack Cargo isimli bir oyun modu gelecek. Bu oyun modunda 8 oyuncudan oluşan 2 takım karşı karşıya gelecek. Oldukça hızlı bir yapıya sahip olacak olan bu mod, ne yazık ki sonsuza kadar oyunda kalmayacak. EA ve DICE ekiplerinden gelen açıklamalara göre Jetpack Cargo sadece kısa bir süreliğine oyunda aktif olacak.

Tüm bunların haricinde oyuna bir de yeni sezon gelecek. Star Wars Battlefront II için gelecek olan yeni sezon, ne zaman gelecek, ne yazık ki bilemiyoruz. EA ve DICE ekibinden gelen açıklamalarda yeni sezonun detayları bulunmuyor ama ekip, oyuncuların geri bildirimlerini dinlemeye devam ettiği için bu yeni sezon ile, ikinci sezondan daha başarılı bir sezon görebileceğimizi açıkça tahmin edebiliyoruz. Bakalım EA ve DICE, Star Wars Battlefront 2 oyununu, oyuncuların istediği bir şekle sokabilecek mi?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın