Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 07.06.2018

EA DICE tarafından oyunculara sunulan Star Wars Battlefront 2, Han Solo sezonu ile Kessel gezegenini oyun alanınız haline getirecek. Kısa bir süre önce sinema perdeleri yoluyla hayranlarının karşısına çıkan Star Wars karakteri Solo, bu sefer de oyun yolunu izliyor. Karakterin etrafındaki içeriklere odaklanan yeni sezon, haritanın yanı sıra yeni bir oyun modu da getiriyor.

Star Wars Battlefront 2 Han Solo

EA DICE, en yeni Star Wars oyununu sinematik evreninin gelişimini takip ederek güncel tutmaya devam ediyor. Han Solo sezonu ile birlikte, oyunun yeni haritası Kessel oyunculara sunulacak. Arcade, Blast, Hero Showdown, Heroes vs Villains ve Extraction modlarının oynanabileceği haritanın ilk defa karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Üstelik yeni sezonun oyunculara sunacağı tek içerik bu harita değil.

Lando’nun Millennium Falcon gemisi yeni sezon ile birlikte Star Wars Battlefront 2 oyuncularına sunulacak. EA DICE’tan yapılan açıklamaya göre, Millennium Falcon’un bu modeli Han Solo onu kazanmadan önceki halinden esinlenerek yapılmış. Gemi Solo’nun elindeki modeline göre çok daha çevik ve vurucu olurken dayanıklılık özelliklerinden ödün vermiş durumda bulunacak. Lando’nun Millennium Falcon’unun ana silah olarak iki lazer topu bulunduracağını da ekleyelim.

Star Wars Battlefront 2, Han Solo sezonu ne zaman çıkıyor?

Yeni sezondan tahmin ettiğiniz kadar uzak olmadığımızı söyleyerek başlayalım. 12 Haziran 2018, yani önümüzdeki hafta oyuncular ile buluşacak olan yeni Solo içerikleri oyunu bir adım daha öteye taşıyacak gibi görünüyor. Sezonun önceki içeriklerinin ise 16 Mayıs 2018 tarihinde çıkış yaptığını hatırlatmadan geçmeyelim. EA DICE’ın sinematik evrende yaşanan gelişmeleri takip ederek en yeni Star Wars oyununu güncel tutmasının da takdire şayan olduğunu ekleyelim. İzlemek isterseniz, hemen yukarıda yeni sezona dair bir tanıtım videosu bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.