Star Wars Battlefront II temel içeriklerini açmak 2100 Dolar tutuyor

Star Wars Battlefront II temel içeriklerini açmak 2100 Dolar tutuyor

Eğer bir oyuna 2100 Dolar vermek istemezseniz, 4,528 saatinizi vermeniz gerekiyor.

Video oyunları güzel şeyler. Boş zamanlarımızda oynayıp, eğleniyoruz. Güzel oluyor. Fakat bazı oyunlar var ki, boş zamanlarımızda bizi eğlendirmek yerine tüm hayatımızı elimizden almaya kalkışıyor. Bu oyunlardan bir tanesi de muhtemelen Star Wars Battlefront II olacak çünkü bir internet sitesinin yaptığı hesaplamaya göre oyundaki temel içerikleri açmak, yani her oyuncunun sahip olması gereken şeyler, 2100 Dolar tutuyor. Tabii bunlar mikro ödemeler sayesinde. Eğer oyuna para harcamak yerine, tüm bu temel içeriği kendiniz açmaya kalkarsanız da 4,528 saatinizi Star Wars Battlefront 2 oyununa vermeniz gerekiyor. Böyle bir çılgınlık olabilir mi?

Star Wars Battlefront 2

Dilerseniz şimdi bu hesaplamaya daha detaylı iniş yapalım. Bahsettiğimiz hesaplama dahilinde önce karşımıza Trooper sınıfı çıkıyor. Trooper birimlerinin temel hallerinden oyunda 4 adet bulunuyor ve bu 4 adet Trooper için de 17 kart var. Tüm bunları açabilmek için öncelikle 32,640 adet kart üretme parçasına sahip olmamız gerekiyor. Bu kadar kart üretme parçasına sahip olabilmek için de 653 adet ganimet kutusu açmamız gerekiyor. Bunun için de oyuna toplam 950 saatimizi harcamamız gerekiyor. Temel Enforcer kartları için ise 70 saat harcamamız gerekiyor.

Aerial ve Armor sınıf kartları için sırayla 70 ve 84 saati bu oyuna bırakmamız gerekiyor. Eğer sizin tercihiniz Speeder kartlarından yanaysa, 85 saat harcamanız gerekiyor. Son olarak bir de Starfighter kartları var. Starfighter kartlarının temel halleri için de 378 saat harcamanız gerekiyor. Eğer normal sınıflar ile oynamak sizin hoşunuza gitmiyorsa, bir de Star Wars Battlefront II kahramanları var. bu kahramanların hepsini açabilmek için 99,360 adet parçaya ihtiyacınız olacak ve bu kadar çok parça 1,988 adet ganimet kutusu içerisinden düşebiliyor. Bu kadar ganimet kutusunu açabilmek için de 2,892 saat boyunca oyunu oynamanız gerekiyor.

Toplamda, oyunun temel içeriklerine erişebilmek için 324 adet kart açmanız gerekiyor. Bunlar için toplamda 155,520 adet kart üretme parçasına sahip olmalısınız. Bu parçaları da 3,111 adet ganimet kutusundan düşürebiliyorsunuz. Eğer para harcamadan bu kutuları kazanmak isterseniz, oyuna 4,528 saatinizi vermeniz gerekiyor. Eğer para harcamak isterseniz, oyundaki sadece temel içerikleri açabilmek 248,880 Kristal birimine mal oluyor. 248,880 Kristal de $2,100 ödenerek satın alınabiliyor. İşte size Star Wars Battlefront 2.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın