Star Wars 1313 için yeni bir görsel ortaya çıktı

Star Wars 1313 için yeni bir görsel ortaya çıktı

İptal edilen Star Wars 1313 isimli oyundan bir görüntü ortaya çıktı.

Hatırlayanlar mutlaka Star Wars 1313 isimli bir oyunu hatırlayacaktır. 2012 yılında Lucas Arts üzerinde uğraşıyordu. Fakat ilerleyen dönemlerde bu oyun Disney tarafından iptal edilmişti. Üzerinden bunca zaman geçtikten sonra, Star Wars 1313 için bir görsel ortaya çıktı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haberimize konuk olan görseli, haberimizin en sonunda bulabilirsiniz. İsterseniz direkt olarak görsele göz gezdirmeye geçebilirsiniz. Bu görsel, bizlere oyun içi görselliğinin ne durumda olduğunu gösteriyor. Görünüşe göre, gerçekten güzel bir oyun aslında yapım aşamasındaymış.

Görselden de görebileceğiniz gibi, oyun aslında gerçekten güzel görünüyormuş. Her ne kadar Star Wars Jedi Fallen Order ile kapışamayacak olsa da, zamanının ötesinde bir görselliğe sahip olduğu söylenilebilir.

Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştiriliyordu bu yapım, bunun da altını çizelim. Ayrıca, o zamanın yeni nesil konsolları ile PC platformuna çıkmayı hedefliyordu. Anlaşılan, yine güzel bir oyun öylece güme gitti. Star Wars 1313 için çıkan görsel hemen aşağıda!

Star Wars 1313

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.