Menü
https://leadergamer.com.tr/final-fantasy-xv-duyurulmamis-dlc/
reckoning , star trek online 12 Ocak 2017 13:25

Star Trek Online, 7. yıl dönümünü Reckoning ile kutluyor

Özel bölüm, yeni uzay kuyrukları ve çok daha fazlasıyla birlikte, yepyeni bir güncelleme geliyor.


Oynaması ücretsiz MMORPG türünün önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Star Trek Online 12. sezonu olan Reckoning’i duyurdu. Oyunun son kısmı, 7. yıl dönümünün de başlangıcını teşkil edecek. Reckoning, PC platformunda 26 Ocak 2017 tarihinde, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarındaysa daha sonraki bir tarihte yayımlanacak. Klasik Star Trek temalı, oynaması ücretsiz MMORPG, yaklaşan yıl dönümünü “Of Signs and Portents” adında öne çıkan bir bölümün yanı sıra iki yeni uzay kuyruğu, yeni bir Araştırma ve Geliştirme Sistemi kategorisi, hediyeler ve seçilmiş mini oyunlarla kutlamaya hazırlanıyor.

Star Trek Online

Star Trek Online için düzenlenen bu senenin yıl dönümü etkinliği, kaptanlara oyun içi görevleri tamamlayarak heyecan verici ödüller kazanma fırsatı sunuyor. Üstelik bu ödüllerin arasında tasarımını geçen sonbaharda topluluğun belirlediği yeni 6. Kademe Lukari Bilim Gemisi de bulunuyor. Oyuncular, Q ile Omega Fishing Game, Party Patrol ve Omega Molecule Stabilization gibi sevilen mini oyunlarda da yer alabilirler. Yakında başlayıp yıl dönümü etkinliği yayınına dek devam edecek ve her gün gerçekleştirilecek olan sunucular arası oyun eşyası hediye dağıtımı da kutlamalar arasında.

12. Sezon – Reckoning, görevi Star Trek Online’ın en son güncellemesi olan Agents of Yesterday: Artifacts’tan devralarak devam ettiriyor. Lukari, Kaptan Kuumaarke’nin önderliğinde yola çıkarak Alpha Quadrant’ın keşfedilmemiş bir bölgesindeki sıra dışı faaliyeti araştırmaya koyuluyor. Gemidekiler araştırmalarını derinleştirdiklerinde proto-maddenin silaha dönüştürülüp kullanıldığını öngören verilere ulaşıyorlar. Bunda Tzenkethi’nin parmağı olabileceği endişesiyle galaksinin dört bir yanından kaptanlara giderek yaklaşmakta olan dehşet verici saldırıyı Lukari’nin önlemesine yardım etme emri veren İttifak’a yardım çağrısı yapıyorlar.

Reckoning

12. Sezon Görev Ayrıntıları – Reckoning, aynı zamanda oyunda ilk kez görülecek olan ve oyuncu Tony Todd tarafından seslendirilen General Rodek’i sahneye çıkaran “Of Signs and Portents” isimli yeni bölümde yayımlanacak. Güncellemeyle birlikte içinde yeni bir şöhret, Ar-Ge Sisteminde kitler ve modüller oluşturmaya yarayan yeni bir zanaatkarlık okulu, iki yepyeni uzay kuyruğu (“Gravity Kills” ve “The Tzenkethi Front”) ve proto-madde silahı imalatını ve kullanımını durdurmak için Tzenkethi‘ye karşı çaresiz bir hamle yapan İttifak ile Tzenkethi arasında uzayın enginliğine uzanan bir savaş meydanını da barındıran dev miktarda içeriğin kilidi kaptanlar için açılıyor.

Kaan GEZER Editör