Star Citizen’in 2.7 sürümünden yeni görseller yayımlandı!

Star Citizen’in 2.7 sürümünden yeni görseller yayımlandı!

Bu kadar şık görünen bir oyun olamaz.

PCGames dergisi CRYENGINE ile geliştirilen Star Citizen’e bu sayısında yer verdi ve oyuna gelecek olan 2.7 sürümü hakkında da yeni bilgiler verdi. Tabii bu yeni bilgiler haricinde, bu sürümden yayımlanan yepyeni görseller de bulunuyordu. Peki, görsellerden önce bir bakalım o yayımlanan yeni bilgilere.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

K3WET5A

Oyunun yayımlanacak olan yeni güncellemesi, öncelikle oyuna otomatik ve rastgele oluşturulan gezegenleri getirecek. No Man’s Sky ve Minecraft’tan tanıyabileceğimiz bir sistem yani. Ayrıca bu sistem ile birlikte oyuna yepyeni bir ışıklandırma sistemi de gelecek. Bu sistem ile gezegenler çok daha doğal görünebilecek. Bunun haricinde, artık gezegenlere yaklaşırken çok daha farklı ve gerçekçi bir his göreceğiz. Elite Dangerous oyununda gördüğümüz o yaklaşımdan çok daha iyi olacak.

U41OVdH

Microtech ve Hurston’ın da oyuna ekleneceği bu 2.7 güncellemesi, oyuna gezegenlerde istediğimiz yere manuel olarak iniş yapabilmemizi sağlayacak. Otomatik pilot kullanımı ise bizleri yine iniş alanlarına yönlendirecek. Stanton’ın tamamen oynanabilir olmasını planlayan geliştiriciler, bunun ilk adımını da bu güncelleme ile atacaklar. Tüm bu yazıklarımızın haricinde, tabii ki yüzlerce farklı değişiklik olacak oyunda. Bunları da güncelleme çıktığı zaman detaylı bir şekilde görebileceğiz. Yayımlanmış görsellere gelecek olursak, bu görsellere hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

bLx91Bu - Imgur

Zio97ka - Imgur

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.