Menü
https://leadergamer.com.tr/the-last-of-us-part-ii-at-sirtinda-silah/
Star Citizen 15 Nisan 2017 18:05

Star Citizen, yeni ekran görüntüleri ve videolar ile karşımızda

3.0 güncellemesi, Javelin Destroyer ve çok daha fazlası tanıtılıyor.


Geliştirilen içerikleri her an oyunculara sunan oyunların ne kadar başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle topluluk ile kurulan ilişkinin oyunların gelişimi için çok önemli bir unsur olduğu su götürmez bir gerçek. Star Citizen; gerek yeni içerikler, gerek ise güncellemeler oyuna getirildiğinde kullanıcılara etkileyici şekilde sunan bir oyun. Oyunun yeni 3.0 güncellemesi, Javelin Destroyer ve çok daha fazla içerik yepyeni videolar ve ekran görüntüleriyle bizlerin karşısında.

Star Citizen

Oyunun yeni gezegenler ile ilgili teknolojileri geliştiren güncellemesi olan 3.0, ekran görüntülerinde kendine yer buluyor. Görüntülerde fark edebileceğiniz gibi pek çok farklı yapı ve araç teknolojisi yer alıyor. Şunu söylemeden geçmeyelim, güncelleme henüz çıkış yapmış değil ve hatta çıkış yapmasına biraz zaman var. Güncellemenin tahmini çıkış tarihi geliştiriciler tarafından 29 Haziran 2017 olarak bizlere sunuluyor.

Bu güncellemenin yanı sıra Star Citizen geliştiricsi Cloud Imperium Games altındaki stüdyoların nasıl çalıştığına ve akışına dair bir video da bizleri bekliyor. Bu videonun paylaşılmış olması akıllardaki soru işaretlerinin bazılarını giderecektir elbette. Son olarak ise, oyunun oynanabilir muhrip sınıflarından olan Javelin’e göz atabildiğimiz bir video bizlere geliştiriciler tarafından sunulmuş. Videoları izlemeyi, bir sonraki sayfaya ilerleyerek galerimize göz atmayı ve görüşlerinizi bizler ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yaşar Baturalp Editör