Star Citizen’dan gelen yeni görüntüler, göz kamaştırıyor

Star Citizen’dan gelen yeni görüntüler, göz kamaştırıyor

Tek kelimeyle muhteşem.

İlk ortaya çıktığında, konseptiyle bizleri etkilemeyi başaran oyun; şimdi de oynanış görüntüleriyle oyuncuları kendine bağlıyor. Duyurulduğu zamandan bu yana; Star Citizen’ın fazlasıyla ilerleme kaydettiğini görmek, insanı heyecanlandırıyor. Gelin, yepyeni ekran görüntülerine ve Gamescom 2016’dan bir oynanış videosuna göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İstediğiniz her yere iniş yapıp, doyasıya gezebileceğiniz oyunda; rakiplerinden çok daha fazla içerik bulunuyor. Oyuncuyu, kontrat tamamlamak için bir gezegene inmesinden tutun da; uzaydaki bir enkazdan arta kalanları kurtarmaya çalışmasına kadar pek çok aktivite tamamlarken görüyoruz. Uzayda ilerlediğiniz sırada geminizi terk edip, bulduğunuz başka bir gemiye geçerken; kendi geminizin de o anda başka bir oyuncu tarafından götürüldüğünü görmek bile Star Citizen’ın vaat ettiklerinden.

Henüz alfa aşamasında olan bir oyunun, hiçbir performans sorunu yaşamadan çalıştığını görmek; ayrı bir mutluluğa sebep oluyor. Cloud Imperium Games’in yarattığı bu şaheser, tadını damağımızda bırakacak. CRYENGINE ile geliştirilen Star Citizen, sürekli güncelleniyor ve yepyeni içeriklere sahip oluyor. 50 dakikalık oynanış videosunun keyfine baktıktan sonra, ekran görüntülerini de incelemeyi unutmayın.

Star Citizen

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.