Star Citizen bir süre boyunca ücretsiz oynanabilir durumda olacak

Star Citizen bir süre boyunca ücretsiz oynanabilir durumda olacak

Çok aşırı bir zamanınız yok, denemek isteyenlerin hızlı olması gerek.

Uzun bir süredir ne olacağını merakla beklemekte olduğumuz Star Citizen isimli bir oyun vardı bildiğiniz üzere. Siz, oyunu deneme fırsatı elde ettiniz mi bilemiyoruz fakat verilen bilgilere göre, şu an sunduğu oynanış bile gayete yeterli ve iyi seviyelerde. Şu anki derken, oyunun daha tam bir çıkış gerçekleştirmediğinin de altını çizmek istedik. Sonuçta, an itibari ile oyuncuların Star Citizen Alpha 3.5 sürümünü oynama şansı bulunuyor. Peki, haberimize konuk olmuş olan  Star Citizen Alpha 3.5 sürümünü ücretsiz oynayabilirsiniz desek, ne derdiniz?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cloud Imperium Games Star Citizen Alpha 3.5 sürümünü bir süre ücretsiz yaptı

Cloud Imperium Games ekibi, Star Citizen Alpha 3.5 sürümünü bir süre boyunca ücretsiz olarak sunacağını dile getirdi. Yani, fiyatlarından dolayı henüz deneme şansı elde edemediyseniz ve oyunu geçekten çok merak ediyorsanız, işte size müthiş bir fırsat demektir. Cloud Imperium Games tarafından böyle bir şey yapılıyor olmasının sebebi ise, ArcCorp. CitizenCon 2017 etkinliklerinde ilk olarak oyunculara gösterilmiş olan ArcCorp, gerçekten çok büyük boyutlara sahip ve neredeyse tamamen insanlar tarafından yapılmış yapılar ile dolu durumda. Böylesine büyük bir gezegen tamamlanınca da, ister istemez daha yakından gösterilmek istendi.

ArcCorp üzerine giden Star Citizen Alpha 3.5 oyuncuları, ışıklarla süslenmiş bir bölgeyi ziyaret etme şansı bulunuyor. Tamamen temasına uygun, neon ışıkların göz yorduğu büyük betondan bir şehir düşünün. İşte, ArcCorp isimli bu yerin, Area18 isimli ana iniş noktası tam olarak bu şekilde ve oyuncuların bunu diledikleri gibi tecrübe etme şansları bulunuyor. Birbirinden renkli yerel halk ile karşılaşmanız yetmiyor gibi, para kazanma konusunda da yenilikler mevcut. Bu yüzden, oyun içi para kazanmanın da yollarını bulmanız gerekmekte.

Cloud Imperium Games ekibi, bu gri gezegeni kutlamak için bir de etkinlik yapmakta. Free Fly isimli yeni etkinlik ile, 5 adet gemiyi kapsayan bir oyun tecrübesi sunulacak. Etkinlik süresi boyunca oyunculardan Star Citizen Persisten Universe’e katılanlara ücretsiz olarak verilecek. Eğer haberimize konuk olan bu sürümü siz de denemek istiyorsanız 8 Mayıs 2019 tarihine kaar vaktiniz var demektir. Bir an önce indirip denemeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın