Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.05.2022

Çıktığı zamanlarda ve sonrasında, uzun bir süre boyunca büyük bir ses getirmeyi başarmış olan Star Citizen, bir süre boyunca tamamen bedava olarak herkes tarafından oynanabilir durumda. Eğer siz de, daha önceden Star Citizen‘ı duymuş ve en azından denemek istediyseniz, işte sizin için muhteşem bir fırsat. Zaten, elinizi fazlasıyla çabuk tutmanız gerekmekte, çünkü sadece kısa bir süre boyunca tamamen bedava olarak oynanabilir durumda olacak. Sonrasında, şartlar eski haline dönecek.

Star Citizen ne zamana kadar bedava oynanabilir?

Haberimizin en başında da belirttiğimiz üzere, bu ücretsiz olarak Star Citizen oynama fırsatı, sadece kısa bir süre için geçerli. Star Citizen – Alpha 3.17: Fueling Fortunes güncellemesi ile birlikte, CIG ekibi, yeni ve tecrübeli pilotlara kapılarını açıyor. 20 Mayıs 2022 tarihinden, 31 Mayıs 2022 tarihine kadar, oyunu PC üzerinden indirip oynama, oyunla tanışma fırsatınızı kaçırmamanızda fayda var. Etkinlik süresince sağlanan imkanlar ile, oyunun sunduğu dünyayı çok daha kolay bir şekilde keşfetme, görme şansınız da bulunuyor. Bu sayede, daha sonrasında devam edip etmeme konusundaki kararınızı da verebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.