Menü
https://leadergamer.com.tr/project-cars-2-nvidia-titan-xp-ile-120-fps/
Star Citizen 16 Temmuz 2017 10:02

Star Citizen için geliştirici ekip tarafından 2 yeni video yayımlandı

Oyun içerisinde bulunan harabe ve terk edilmiş gemiler tanıtılıyor.


Star Citizen‘in arkasında bulunan geliştirici ekip Cloud Imperium Games, geliştirmekte oldukları oyun için 2 adet yepyeni fragmanlar yayımladı. Haberimizin içeriğinde bulabileceğiniz fragmanlardan ilkinde harabe haline gelmiş gemiler gösterilirken, diğer videoda geliştirici ekibin bu konu üzerinde anlatımı bulunuyor. Videolardan ilki 2 dakika 15 saniye uzunluğundayken, 2. video 30 dakika 38 saniye sürüyor.

Star Citizen

Videolardan ilki, yani kısa olanı oyunun içeriğinde bulunan terk edilmiş gemilerin fragmanı olmaktan ibaretken, 30 dakika civarında süren diğer videoda geliştirici ekip oyunun bulunduğu nokta hakkında da bilgi veriyor. Haberimizi yazıyor olduğumuz sıralarda 154,074,947 dolarlık bağış almış olan yapımı 1,841,862 adet oyuncu destekliyor. Bu kadar desteği arkasında bulunduran bir yapımın en ufak ayrıntısının bile bu kadar derin olması pek de şaşırtıcı değil.

Oyuncu kitlesi tarafından en çok beklenilen yapımlardan biri olan Star Citizen, kendisini destekleyen oyuncu kitlesinin umutlarını boşa çıkarmayacak bir yapım olacağa benziyor. Yayımlanmış olan uzun videoda geliştirici ekip tarafından uzun uzun anlatılmış olan detayların ve hatta daha fazlasının oyun içerisinde bulunuyor olduğunu bilmek, oyunun tam çıkışını gerçekleştireceği günü 4 gözle beklememize sebep oluyor. Sadece PC platformunu kullanan oyuncular ile buluşacak olan Star Citizen için yayımlanmış olan her 2 videoyu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör