Star Citizen, şimdiye kadar 150 milyon dolarlık destek topladı

Star Citizen, şimdiye kadar 150 milyon dolarlık destek topladı

Yeni hayalet uçak AEGIS Eclipse de duyuruldu.

Topluluk tarafından desteklenen pek çok oyun bulunurken, bu oyunların arasından bazıları sıyrılarak yükseliyor. Şimdiye kadar geliştirdikleri oyun ile pek çok başarının altına imza atan Cloud Imperium Games, bir kere daha bizleri şaşırtmayı başardı. Elde edilen Star Citizen topluluk desteklerinin toplamı, 150.000.000 doları aştı ve adeta yüksek bütçeli bir oyun ortaya çıktı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Star Citizen

Oyunun internet sitesindeki verilere göre, bu yazıyı yazdığımız sırada toplam 1.812.582 destekçi toplam 150.291.252 dolar destekte bulunmuş durumda. Rakamların ne kadar büyük olduğuna dikkat ettiğimizde, Star Citizen geliştiricilerini takdir etmeden duramıyoruz. Uzay temalı oyunların lideri olma yolunda ilerleyen bu oyunun, sürekli yeni içeriklerle güncellenmesi de başarısının arkasındaki etkenlerden birisi. Hatta oyunun ilk hayalet uçağı olan AEGIS Eclipse de geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

Yukarıdaki görselde görebileceğiniz AEGIS Eclipse, az önce de söylediğimiz gibi oyundaki ilk hayalet uçak. Teknolojileri ve gücü ile UEE’nin en iyi uçağı olan AEGIS Eclipse, dayanıklılık bakımından ise en kötüsü diyebiliriz. 2 Haziran tarihine kadar 275 ve 250 dolarlık sürümleriyle satışta olan bu gemiyi alarak, Star Citizen destekçilerine katılabilir ve oyuna imzanızı atabilirsiniz. Bu tarihten sonra ise gemiyi 335 ve 205 dolarlık sürümleriyle, elde etme şansınız olacak tabii ki. Dilerseniz aşağıdaki galerimizden AEGIS Eclipse’i inceleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.