Star Citizen 149 milyon dolar bağış kazanmayı başardı

Star Citizen 149 milyon dolar bağış kazanmayı başardı

Star Citizen bağışlara doymuyor.

Anlaşılan Star Citizen topluluk bağışlarının sonu gelmeyecek. Zira, 1.8 milyon destekçiyi arkasına alarak tam 149 milyon dolar toplamayı başardılar. Bu kadar bağış ve bağışı yapan insanlar, aslında oyuncuların bu temadaki geniş kapsamlı ve istenileni verebilecek bir uzay simülasyonu oyununu ne kadar çok beklediğini gösteriyor. Açıkçasını sorarsanız, sunulanları ve bu kadar bütçeyle yapılabilecekleri düşününce biz de iç geçirmiyor değiliz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

star citizen

Destekçilerden 1.808.777. kişi, desteği 149 milyon dolara tamamlayacak miktarı bağışladı. Cloud Imperium Games, yani Star Citizen‘in geliştiricisi olan ekip, oyun için yeni geliştiricileri işe almaya devam ediyor ve sıfırdan birkaç tane geliştirme stüdyosunu da kurdular. Üst seviye bir AAA kalitesindeki bir oyunun bütçesi ve büyük yayımcılar ile aynı seviyede olup yarışabilecek kapasite ile, oyuncuların hayallerindeki uzay oyununu gerçekleştirmeyi hedefliyorlar.

Could Imperium Games‘in oyuncuların hayallerini süsleyen bir uzay oyununu yapma hedefleri bulunuyor, fakat gerçekleştirebilip gerçekleştiremeyeceklerini zaman söyleyecek bizlere. Fakat, görülebileceği üzere, çoktan cüzdanı açık bekleyen gönüllü insanlar mevcut, bu hayallerin gerçekleşmesini dört gözle bekliyorlar. Eğer başarılı olurlarsa, biz dahil büyük bir oyuncu kesiminin hayallerindeki uzay simülasyonu oyununu ortaya çıkaracaklarına ve bu ortaya çıkacak olan eseri bize sunacaklarına eminiz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.