Menü
https://leadergamer.com.tr/qualcomm-5g-en-buyuk-yenilik/
Star Citizen 8 Ocak 2017 22:52

Star Citizen, şimdiye kadar 141 milyon dolar toplamayı başardı

Mükemmel ekran görüntülerini içeren bir video paylaşıldı.


Oyuncuların katkısıyla gelişen oyunlarda genellikle bu katkı test veya geri bildirimlerden oluşuyor, ancak maddi olarak destekleyebildiğiniz oyunlar da bulunuyor tabii ki. Maddi olarak oyuncular tarafından desteklenmiş oyun dediğimizde akla gelen ilk isimlerden olan Star Citizen, yeni bir kilometre taşına ulaştı. Oyun şimdiye kadar tamı tamına 141 milyon dolar toplamayı başardı.

Star Citizen

Oyunun 2.6 numaralı alfa sürümünün çıkışını gerçekleştirmesiyle birlikte oyun yepyeni bir özellik olan yönetmen moduna kavuştu. Kamera açılarını ayarlayarak mükemmel ekran görüntüleri çekebileceğiniz bu mod ile birlikte sizleri çok daha eğlenceli anlar bekliyor diyebiliriz. Zaten oyunun geliştiricisi olan Cloud Imperium Games tarafından paylaşılan video da en güzel ekran görüntülerini derlemeyi amaçlamış ve bunu başarmış gibi görünüyor.

Topluluk tarafından desteklenen bu oyunun bir kilometre taşına daha ulaştığından bahsetmiştik. Aslına bakarsanız oyunun emin adımlarla ilerlemesi ve her güncellemede mükemmel bir yenilik getirmesi bu desteğin karşılığını verdiğini gösteriyor. Bahsettiğimiz rakam öyle küçük bir rakam değil, 141 milyon dolardan bahsediyoruz sonuçta. Sizler de hemen aşağıdaki videoyu izledikten sonra Star Citizen hakkındaki görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yaşar Baturalp Editör