S.T.A.L.K.E.R. 2 için ilk resmi görsel paylaşıldı

S.T.A.L.K.E.R. 2 için ilk resmi görsel paylaşıldı

STALKER 2 için yayımlanan ilk yeni görsel, oyun motorunun ve atmosferin güzelliğini gözler önüne seriyor.

GSC GameWorld ekibi, büyük bir oyuncu kitlesi tarafından merakla beklenen STALKER 2 için yepyeni bir görsel paylaştı. Paylaşılan görsel, STALKER 2 isimli yolda olan yapıma ait ilk resmi görsel olma niteliği taşıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Günümüzde birçok oyunda kendisini ve kalitesini görmekte olduğumuz Unreal Engine 4 oyun motoru, STALKER 2 ile de kullanılıyor. Haberimize konuk olan görselde de, bu oyun motoru ile geliştirilen yapımın bizlere ne sunacağı hakkında fikir edinme şansı tanıyor.

STALKER için çıkarılan 3 oyunu biliyorsunuzdur mutlaka. STALKER Shadow of Chernobyl, STALKER Clear Sky ve STALKER Call of Pripyat isimli oyunlardan bahsediyoruz elbette. Yolda olan STALKER 2 ise, bu oyunların evreninde, atmosferinde geçecek bir yapım.

Orijinal STALKER üçlemesinin atmosferi gerçekten bambaşkaydı. Geliştirici ekip de bu durumun fazlasıyla farkında. Bu sebeple de, STALKER 2 içerisinde bizleri karşılayacak atmosfer üzerinde gerçekten çok uğraşıyorlar.

Ayrıca, konu hakkında bir not olması amacıyla şundan da bahsedelim. Geliştirici ekip, mod üreticilerinin rahatça içerik üretebilmesi için mod geliştirme araçları da yapma planına sahip. Bu sayede, sadece GSC GameWorld tarafından bizlere sunulan içeriklere değil, aynı zamanda STALKER evreninin büyük topluluğunun ürettiği içeriklere de rahatça ulaşabileceğiz.

Bulunduğumuz 2020 yılı içerisinde yolda olan yapım hakkında daha fazla bilgi edineceğiz gibi görünüyor. İşin en güzel kısmı da, çıkan her bilgi biraz daha heyecanlanmamıza sebep oluyor. Hemen aşağıda, STALKER 2 için yayımlanan ilk resmi görsel bulunuyor. Tadını çıkarın!

STALKER 2 ilk resmi STALKER 2 ilk resmi


S.T.A.L.K.E.R 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.