Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.01.2021

Son zamanlara damgasını vuran ve çok beklenilen oyunlardan bir tanesi olan STALKER 2 hakkında her çıkan bilgi, bizlere heyecan veriyor. Hatırlarsanız, dün de sizlerle motor içi oynanış görüntülerini paylaşmıştık. Yakın bir zamanda normal oynanış görüntülerini de görmek isteriz tabii fakat bu haberimizin konusu bambaşka. Görünüşe göre STALKER 2 sadece PC ve Xbox Series X ile Xbox Series S platformlarına özel olarak çıkış yapabilir.

STALKER 2 sadece PC ve Xbox Series X ile Xbox Series S platformlarına özel olabilir

Yukarıda sizlerle paylaştığımız Twitter gönderisi pek bir anlam ifade etmeyebilir. Fakat, üstte soru soran kişi, “Merhaba, oyunun PS5 sürümü için plan var mı yoksa sadece PC ve Xbox Series X ile Xbox Series S için mi gelecek?” diye sorduğunda, GSC Game World ekibinin PR sorumlusu, “Merhaba, sadece PC ve Xbox Series X ile Xbox Series S için gelecek.” yanıtını verdi. Zaten, oyunun geliştirilmesine destek bulunanlar da Xbox ekibi olunca, çok da şaşırtmadı. Bakalım, bizleri neler bekliyor?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.