Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.03.2021

Life is Strange True Colors, en sonunda Square Enix tarafından resmi olarak duyuruldu. Serideki bu en yeni giriş, Square Enix External Studios ile işbirliği içinde Life is Strange: Before the Storm'un geliştiricileri olan Deck Nine Games tarafından hazırlanıyor. Detaylara geçmeden önce, hemen aşağıda sizlerle de paylaşmış olduğumuz Life is Strange True Colors fragmanına göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Life is Strange True Colors duyuruldu

Seride ilk kez, bir sonraki bölüm için daha fazla bekleme olmayacak - oyuncular Life is Strange: True Colors'ı tek bir sürümde deneyimleyebilecekler. Yükselen yıldız Erika Mori tarafından tam performans yakalama teknolojisiyle hayata geçirilen oyuncular, Haven Springs'de lanetini uzun süredir bastıran Alex Chen olarak dolaşacaklar: Empatinin psişik gücü, başkalarının parlak, renkli auralar olarak gördüğü güçlü duygularını deneyimlemesine, özümsemesine ve manipüle etmesine olanak tanıyan doğaüstü bir yetenek.. Kardeşi sözde bir kaza sonucu öldüğünde, Alex gerçeği bulmak ve küçük bir kasabanın gömdüğü karanlık sırları ortaya çıkarmak için nihayet geçici gücünü kullanmalıdır. Alex Chen'in yolculuğu ve gücü sizin kontrolünüzde ve onun geleceği sizin ellerinizde.

Oyuncuların Haven Springs'i keşfetme zamanları, mxmtoon ve Novo Amor'un yeni şarkıları ve Radiohead, Phoebe Bridgers, Gabrielle Aplin ve çok daha fazlası dahil olmak üzere lisanslı şarkılar içeren özel film müziği ile desteklenecek. Deck Nine Games'in Başkan Yardımcısı Jeff Litchford, “Life is Strange'in canlı, duygusal ve etkileyici dünyasına dönmek büyük bir onurdu. Bu yeni hikayeyi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz: bir empati hikayesi, insan ilişkileri ve ev diyecek bir yer bulma mücadelesi. Life is Strange: Before the Storm'dan beri yaptığımız hikaye anlatımı, geliştirme teknolojisi ve premium seslendirme alanındaki tüm ilerlemeler, oyuncuların Life is Strange: True Colors'ın ilgi çekici dünyasına her zamankinden daha fazla dalmalarına olanak tanıyacak." dedi.

Sunum sırasında ayrıca Life is Strange Remastered Koleksiyonu da duyuruldu. Bu koleksiyon, geliştirilmiş görseller ve animasyonlar içeren Life is Strange ve Life is Strange: Before the Storm'un yeniden düzenlenmiş sürümlerini içerecek. Koleksiyon, Ultimate Edition of Life is Strange: True Colors'ın bir parçası olarak ve bu yılın sonlarına doğru tek başına bir sürüm olarak satışa sunulacak. Life is Strange True Colors çıkış tarihi olarak 10 Eylül 2021 gösterildi. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X | S, PC Steam, Windows Store ve Google Stadia'da piyasaya sürülecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.