Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.06.2021

Square Enix dijital etkinliği sırasında, Eidos-Montréal ve Square Enix bugün, orijinal hikaye anlatımı ile heyecan verici tek oyunculu oyunu birleştiren cesur bir üçüncü şahıs anlatı aksiyon-macera oyunu olan Guardians of the Galaxy’i tanıttı. Eidos-Montréal tarafından Marvel Entertainment ile işbirliği içinde geliştirilen Guardians of the Galaxy, 26 Ekim 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One konsollarında ve PC’de aynı anda yayınlanacak ve NVIDIA GeForce NOW üzerinden yayınlanacak.

Square Enix Guardians of the Galaxy hakkında detaylar da paylaştı

Eidos-Montréal Stüdyo Başkanı David Anfossi, “Eidos-Montréal ekibi, Marvel Entertainment’taki güvenilir ortak çalışanlarımızla birlikte böylesine ikonik bir marka üzerinde çalışma fırsatına sahip olmaktan onur duyuyor” diyor. Devamında, “Ekiplerimiz, IP’leri yeniden ziyaret etmeleri ve hikayelere ve onları çevreleyen sanata kendi inceliklerini ve ustalıklarını getirmeleriyle tanınırlar. Deneyimleyeceğiniz gibi, Marvel’s Guardians of the Galaxy için de durum farklı değil.” dedi.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, 50 yılı aşkın Galaksinin Koruyucularından ilham alan orijinal ve otantik bir deneyim sağlamak için Marvel Entertainment ile yakın işbirliği içinde çalışan deneyimli Eidos-Montréal ekibi tarafından yaratılmıştır. Çizgi romanlardan etkilenen Galaksinin Koruyucuları’ndaki bu benzersiz dönüş, Peter Quill ve Muhafızlar istemeden galaksinin ilk ve son savunma hattı haline gelirken oyuncuları yıldızlar arasında isyankar bir yolculuğa çıkaracak.

Marvel Games Başkan Yardımcısı ve Başkanı Jay Ong, “Bilim kurgu, aile draması ve rock n’ roll tavrının keskin bir estetikle farklı bir karışımı, Guardians serimizin temelidir” diyor. Sonrasında, “Bu temel vaadi yerine getirebilecek ekip olduklarını bilerek Eidos-Montréal ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Ekibin sevgili uyumsuzlar grubumuz için lazer odaklı vizyonu, Marvel’s Guardians of the Galaxy’de parlıyor. Hayranlarımızın bu Ekim ayında oynaması için heyecanlıyız.” dedi.

Marvel’s Guardians of the Galaxy çıkış tarihi 26 Ekim 2021

Element Blaster’ları ile düşmanları yok etmek için Star-Lord’un dinamik dövüş stilinde ustalaşın ve çeşitli gezegenler arası düşmanları yenmek için her Muhafızın benzersiz yeteneklerini kullanın. Ayrıca, Guardians of the Galaxy’nin kendi kendini ilan eden lideri olarak oyuncular, Quill ve Guardians arasında bu işlevsiz aile içindeki bağları daha da güçlendiren, oyuncu tarafından seçilen belirli diyaloglara ve etkileşimlere girecekler.

Son olarak, Marvel’s Guardians of the Galaxy , Milano’da uzayda süzülürken dinleyebileceğiniz muhteşem bir film müziği olmadan tamamlanmış sayılmaz. Oyun, klasik 1980’lerin hitleri ve orijinal parçalarla dolu.

Marvel’s Guardians of the Galaxy 26 Ekim 2021’de PlayStation 5 konsolunda, PlayStation 4 konsolunda, Xbox Series X|S ve Xbox One konsollarında ve PC dijitalde ve NVIDIA GeForce NOW üzerinden sunulacak. Standart ve Deluxe Sürümler için. Ön sipariş öğeleriyle ilgili tüm ayrıntılar ve Marvel’s Guardians of the Galaxy hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesini ziyaret edin ve bizi sosyal ağlarda takip edin.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.