Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 27.02.2021

Square Enix tarafından iki yeni Final Fantasy 7 mobil oyunu, kısa bir süre önce duyuruldu. Final Fantasy 7 The First Soldier, Final Fantasy 7’den 30 yıl öncesindeki Midgar’da geçen bir Battle Royale oyunu olacak. Oyuncular, Final Fantasy 7 The First Soldier’da, bir Soldier adayı olarak hayatta kalmaya çalışacak. Ayrıca, Final Fantasy 7 Ever Crisis de bu sene mobil platformlara gelecek bir diğer Final Fantasy oyunu olacak.

Square Enix tarafından 2 adet yeni Final Fantasy 7 mobil oyunu geçtiğimiz günlerde duyuruldu

Final Fantasy 7 The First Soldier, üçüncü şahıs nişancı kamera açısını, Final Fanstasy’nin savaş sistemi ile birleştirecek. Oyunun, 2021 yılı içerisinde Android ve IOS platformlarına gelmesi bekleniyor. Final Fantasy 7 Ever Crisis ise tüm Final Fantasy hikayesini bölüm bölüm anlatan bir mobil oyun olacak. Yani oyunda; Final Fantasy 7, Advent Children, Before Crisis, Crisis Core ve Dirge of Cerberus hikayelerini tekrardan tecrübe edeceksiniz. Oyun, 2022 yılında Android ve IOS platformlarına çıkacak.

İki oyunun da, bu sene ve önümüzdeki sene içerisinde çıkış yapacağı söylendi. Ancak, net bir tarih verilmedi. Ayrıca, oyunlar için Google Play Store ve App Store üzerinden herhangi bir listeleme yapılmadı. Yine de, bu durumun sizleri endişelendirmesine gerek yok. Square Enix’in, oyunların çıkışına yakın bir zamanda bir ön kayıt programı açacağı düşünülüyor. Bu yüzden, oyunun sıkı bir takipçisiyseniz yapımcı ekibin sosyal medya hesaplarını takip etmeniz, sizlere büyük fayda sağlar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.