Square Enix, Sony’yi yine yendi!

Square Enix, Sony’yi yine yendi!

Neyde mi? Overwatch'da.

Geçtiğimiz günlerde Square Enix ve Sony Interactive Entertainment Japan tarafından küçük bir Overwatch karşılaşması duyurulmuştu. Square Enix ve Sony Interactive Entertainment Japan arasında geçen bu karşılaşmadaki takımların başında ise iki firmanın da patronu olan Yosuke Matsuda ve Atsushi Morita vardı. Bahsettiğimiz bu karşılaşma sonunda sonuçlandı. Peki, kim mi kazandı bu Overwatch karşılaşmasını? Şaşırtıcı bir şekilde Square Enix!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Screenshot-7_22_2016-4_19_17-PM

Bahsettiğimiz bu 2 firma, geçtiğimiz Şubat ayında Call of Duty: Black Ops III üzerinden benzer bir karşılaşma gerçekleştirmişlerdi ve yenen taraf yine Square Enix olmuştu. Yani, iki firma arasında geçen 2. karşılaşmada da yenen taraf değişmedi ve Sony öcünü alamadı. İlk iki turun Assault modunda oynandığı raporlanırken, bu iki turu da Square Enix’in yendiği belirtildi. Square Enix’in takımında patronları haricinde Final Fantasy XIV: A Realm Reborn bestecisi Masayoshi Soken bile bulunuyordu. Söylenene göre Masayoshi Soken oldukça iyi bir şekilde D.Va karakterini oynuyormuş.

Sizlerin de tahmin edebileceği gibi bu tatlı düşmanlık burada bitmedi ve Sony, Square Enix’i 3. bir karşılaşmaya davet etti. Tokyo Game Show’da gerçekleşecek olan 3. karşılaşma maçında hangi oyun oynanacak, henüz bilmiyoruz fakat merakla o günü bekliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.