Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 12.06.2018

Sony’nin odağındaki oyunlardan birisi olan Marvel’s Spider-Man, E3 2018 sırasında yeni oynanış videosu ile birlikte karşımıza çıktı. Oyundaki pek çok mekaniği incelememize olanak tanıyan bu oynanış videosundan yeni bilgiler çıkarılabiliyor. Karşımızdaki karakterlerden Electro’yu gördüğümüz bu oynanış videosu, oyundaki görevlerden birisinin neredeyse tamamını bize sunuyor.

Spider-Man

Oynanış videosunda Electro’nun bir hapishanedeki mahkumları saldığını ve ortada bir kaos oluşmasına sebep olduğunu görüyoruz. Spider-Man olarak görevimiz tabii ki bu duruma müdahale etmek ve işlerin kötüye gitmesini engellemek oluyor. Oyunun dünyasını ve çevreyi tanımamızı sağlayan bu görev, aslında bizlere ne kadar büyük bir yapım ile karşı karşıya olduğumuzu da gösteriyor.

Oynanış videosunun devam eden kısımlarında ortaya çıkan bir kovalama sahnesi, bizlere ağ atma mekaniğinin de mükemmel şekilde ele alındığını gösteriyor. Sonuçta canlandırdığımız kahraman Spider-Man öyle değil mi. Bir Spider-Man oyununda ağ atma ve dövüş mekaniklerinden daha önemli başka ne olabilir ki? Dilerseniz oyunun yeni oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Spider-Man oynanış videosu şaşırtıcı bir sahne bulunduruyor.

Oyunu tanımaya başladığımız videonun sonuna geldiğimiz sırada, kahramanımız birini veya bir durumu görerek oldukça şaşırıyor. Bizi kimin beklediğini bilmiyor olsak da, oyundaki ana kötü olabileceğine dair şüpheler bulunuyor. Oyun, 7 Eylül 2018 tarihinde PlayStation 4 konsoluna özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. E3 2018 sırasında oyuna dair pek çok yeni bilginin ortaya çıkmaya devam etmesini bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.