Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 31.10.2017

Sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncularına sunulacak olan Spider-Man oyunu, çıkışını 2018 içerisinde gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Bu oyun ayrıca geçen gün gerçekleşen Sony canlı yayınında da yeni bir video ile karşımıza çıkmıştı. Bugün ise o videoda gösterilen bölümlerden alınan yepyeni görseller var elimizde. Sizleri şimdi o görseller ile baş başa bırakacağız ama öncesinde küçük bir not düşmek istiyoruz: Başlığımızdan da görebileceğiniz gibi bu görseller oyunun PlayStation 4 Pro sürümünden, 4K çözünürlükte geliyor. Yalnız bizler bu görsellerin boyutunu biraz daha optimize edebilmek için kaliteyi düşürmek zorunda kaldık. Aklınızda bulunsun efendim.

Spider-Man

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.