Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 24.08.2021

Marvel Cinematic Universe’ün favori serilerinden olan Spider-Man’in yeni filmi Spider-Man No Way Home fragmanı yayınlandı. Geçen günlerde filmin fragmanı sızmıştı. Bu olayın ardından Marvel fragmanı yayınlama kararı aldı. Ayrıca filmde Daredevil’in yer alacağına dair söylentiler var. Fragmanı sizler için analiz ettik.

Spider-Man No Way Home çıkış tarihi açıklandı

Bir süredir hakkında sızıntılar yapılan film, çıkış tarihi 17 Aralık 2021 olarak açıklandı. Spider-Man’i ise yine Tom Holland canlandırıyor. Ayrıca filmde Doctor Strange ile bildiğimiz Benedict Cumbertach de yer alıyor. Yani filmde Doctor Strange varsa çoklu evrenlere hazır olun. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jon Watts yer alıyor. Serinin daha önceki filmlere oldukça iyi puanlar almıştı.

Spider-Man No Way Home’da Daredevil olduğu söyleniyor

Marvel hayranlarının istediği bir şey varsa o da Daredevil’in MCU’ya geri dönmesi. Daredevil’i canlandıran Charlie Cox’un filmde yer alabileceği tahmin ediliyor. Fragmanda, Peter Parker, Spider-Man: Far From Home’un sonunda ortaya çıkan kimliğinin serpintisini yaşıyor ve bir noktada polis onu sorguya alıyor. Fragmanda, Peter’ın yasal temsili olan dosyaları incelediği ve adamın yüzünü görmediğiniz halde, çevrimiçi birçok hayran, adamın Cox’un Matthew Murdock’undan başkası olmadığını düşündüğü kısa bir an var. Ama Marvel Daradevil hakkında bir açıklama yapmadı.

Bu an, hayranları sahneyi derinlemesine analiz ederek adamın kolundaki kıllara bile her şeye baktılar. O adamın tam olarak kim olduğunu veya olmadığını doğrulamaya çalıştı. Daredevil hayranlarının MCU durumu hakkında bir tür ipucu olarak Cox’un kıllarına yöneldiği ilk sefer olmayacaktı. Şubat ayında hayranlar, oyuncunun Spider-Man: No Way Home için bir sahne çekip çekmediğini belirlemek için Cox’un sakalının durumuna baktı.

Ancak, sahnedeki kolların Cox’a değil Murdock’a ait olduğu yönünde iddialar var. İkna olan her hayran için, o kadar emin olmayan başkaları da var. Ve gerçek şu ki, bu ilk fragman ve dolayısıyla filme ilk gerçek bakışımız. Pek çok bilinmeyen var, ancak fragmanın filmin çoklu evren hikayesini doğruladığı göz önüne alındığında, Murdock’un karşılaştığı yasal sorun ne olursa olsun Peter’ı temsil ediyor olabileceğini düşünmek çok fazla abartı olmaz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.