Spider-Man, Sony’nin E3 2017 sunumunda gösterildi

Spider-Man, Sony’nin E3 2017 sunumunda gösterildi

Oyun, Peter Parker'ın suç ile mücadele konusunda tecrübeli olduğu zamanlarda geçiyor.

Son zamanlarda, kaliteli bir yüksek bütçeli süper kahraman oyunu göremiyoruz dersek doğru olmaz. İlk olarak geçtiğimiz sene E3 fuarında gösterilen Spider-Man oyunu, açık dünya yapısıyla bizlere sınırsız bir deneyim vaat ediyor. Insomniac Games tarafından geliştirilen bu oyunda akrobatik hareketler yapabilecek, ağımızla sallanabilecek ve tabii ki dik duvarlara tırmanabileceğiz. Tabii ki bu yepyeni oyunda bunlardan çok daha fazlası bulunuyor. PlayStation 4 konsolunun en iyi oyunlarından biri olacak şeklinde görüşler alan bu oyun, Sony tarafından E3 2017 sunumunda gösterildi. Yepyeni bir video ile karşımıza çıkan Spider-Man oyunu hakkındaki detaylardan biraz bahsedelim.

Spider-Man

Gösterilen oynanış videosu oldukça uzun ve bu sayede oldukça fazla özelliği tanımamıza olanak sağlıyor. Oyunun dövüş mekaniklerinin Batman oyunlarına oldukça benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle çok sayıda düşmanla dövüştüğünüz anlarda Batman: Arkham Knight oynuyor gibi hissedebilirsiniz kendinizi, tabii ki Batman değil Spider-Man olarak oynuyorsunuz. Görevlerin ise dinamik yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Sadece insanları döverek bir şeyler başarmıyor, yeteneklerinizi de kullanıyorsunuz.

Oyunun grafikleri de tatmin edici seviyede demek mümkün. Başka oyunlarla kıyasladığımızda, mükemmel diyemeyeceğimiz seviyede olduğu için tatmin edici ifadesini kullanmayı uygun gördük. Oyun, Peter Parker’ın suçlulularla mücadele etme konusunda tecrübeli olduğu zamanlarda geçiyor ve yeteneklerini amatörce kullanmıyor. Bu sayede çocuksu Spider-Man yapısından da kurtulmuş oluyoruz. Dilerseniz hemen aşağıdan 2018 senesi içerisinde çıkış yapacak olan oyunun oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın