Need for Speed Rivals detayları ve ekran görüntüleri ortaya çıktı

Need for Speed Rivals detayları ve ekran görüntüleri ortaya çıktı

Need for Speed Rivals'ın grafik motoru, oynanışı ve dahası haberimizde

Daha önceki haberimizde Electronic Arts‘ın sevilen yarış serisi NFS’nin yeni oyunu Need for Speed Rivals‘ı duyurduğunu sizlerle paylaşmıştık. Şu saatlerde ise EA oyunun bazı detaylarını ve ekran görüntülerini bizlerle paylaştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Need_for_speed_rivals_big

Yarış oyunlarında uzman Criterion Games‘e bağlı Ghost Games tarafından seriye yeni bir soluk getirmek üzre geliştirilen Need for Speed Rivals, Battlefield 4‘te de kullanılacak olan Frostbite 3 motoru ile geliştirilecek. Bunun dışındaki bilgiler ise şu şekilde:

  • Oyuncular polis ya da yarışçı olabilecekler. İki grubunda kendine has görevleri, ödülleri ve görevlerin sonuna göre sonuçları olacak.
  • Yarışçı olmayı seçersek hedefimiz en güzel kaçışları videoya çekerek dünyada ünlü olmak olacak. Ne kadar polisten kaçarsak, o kadar “Speed Point” biriktireceğiz ve bu puanları yeni arabalar ve modifikasyonlar için kullanacağız.
  • Polis olmayı seçersek takım olarak çalışıp yarışçıları kovalayacağız. Her yakaladığımız yarışçı ile şöhretimiz artacak ve Police Force listesinde sıramız yükselecek. Listede yükseldikçe ise yeni polis arabalara ve yarışçıları yakalamak  için özel alet edevatlara sahip olacağız.
  • Videoda gördüğümüz üzere seriye Ferrari markası geri dönüş yapacak.
  • Oyun yeni yapısı ile multiplayer ve singleplayer arasındaki duvarı yıkacak. Yarışlarımıza arkadaşlarımız bir anda dahil olabilecekler.
  • Yeni jenerasyon  yarış oyunu olarak Redview County mükemmel detaylar ile hayat bulacak ve hava olayları rekabeti kızıştıracak.
  • Autolog destekli NFS Network sistemi ile arkadaşlarımız ile verilerimizi karşılaştırıp onlara herhangi yer ve zamanda meydan okuyabileceğiz.
  • Özelleştirebilir özelliği ile araba boyasını, plakaları değiştirip aracımıza yeni yapıştırmalar ve boyamalar ile şekillendirebileceğiz. Ayrıca performans modifikasyonları da yapabileceğiz.
  • Oyunda yarışçılar için turbo, jammer, EMP; polisler için yol kapatmalar, helikopter ve şok dalgaları gibi 11 adet takip ve kaçış cihazları bulunacak.

Need for Speed Rivals 19 Kasım‘da PC, PS3 ve Xbox 360 için, bu yılın sonunda ise Xbox One ve PS4 için çıkışını yapacak. Ekran görüntülerini üzerilerine tıklayarak büyültebilirsiniz.

need_for_speed_rivals_ferrari_f12berlinetta_1need_for_speed_rivals_ferrari_f12berlinetta_2need_for_speed_rivals_porsche_gt3

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.