Spacelords, tüm platformlar için çıkışını gerçekleştirdi

Spacelords, tüm platformlar için çıkışını gerçekleştirdi

Oyunun tamamen oynaması ücretsiz olduğunu belirtelim.

Epic Games’in Fortnite ile yakaladığı başarının ardından dikkatler oynaması ücretsiz kategorisindeki oyunlar ve buraya geçiş yapanlar üzerinde toplanmaya başladı. Oynaması tamamen ücretsiz olan Spacelords PS4, Xbox One ve PC platformlarında çıkışını gerçekleştirdi ve oyunculara sunuldu. Sci-fi nişancı oyununu şu andan itibaren platformların mağazalarından indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Spacelords PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkış yaptı.

İnsanların birliklere ayrıldığı ve uzayda savaşmaya başladığı dönemleri konu alan Spacelords, ilk bakışta biraz klişe gelebilir. Bu düşüncenizi dinamik oyun yapısını ve nişancı türünün yapabileceklerini gördüğünüzde geride bırakacağınızı düşünüyoruz. Oyunun geliştiricisi MercurySteam de bu konuda oldukça iddialı görünüyor.

Şu andan itibaren oynayabileceğiniz oyun geçtiğimiz saatlerde çıkışını gerçekleştirdi. PlayStation 4 oyuncuları PlayStation Mağaza üzerinden ve Xbox One oyuncuları da Xbox Mağaza üzerinden oyuna erişebilirler. PC oyuncularının ise Steam platformu üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde Spacelords oynayabileceklerini söylememiz mümkün. Her zaman olduğu gibi, kayıt olmanız ve oyunu bilgisayarınıza indirmeniz yeterli.

Spacelords Oyun Yönetmeni Enric Álvarez, yaptığı açıklamada oyunu oynaması ücretsiz olarak yayınlamanın kendileri için oldukça büyük bir durum olduğunun altını çiziyor. Oynaması ücretsiz oyunların yeteri kadar oynanmadıkları takdirde masraflarını bile çıkartamadığını ve batışa sürüklendiğini biliyoruz. Umarız oyun bunun gibi bir kader ile karşılaşmaz ve sci-fi türünde oyuncular tarafından tercih edilen bir nişancı oyunu haline gelir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.