Söylentiye göre Half-Life Alyx isimli VR oyunu yolda

Söylentiye göre Half-Life Alyx isimli VR oyunu yolda

Valve, fare ve klavye ile oynanan oyunlarla artık ilgilenmiyor gibi görünüyor.

Valve ekibinden oyun çıkmıyor diye üzülürken bir anda muhteşem bir söylenti ortaya çıktı. Söylentilere göre Valve ekibi, bir VR oyunun üzerinde çalışıyor an itibari ile ve bu oyunun adı da, sıkı tutunun, Half-Life Alyx! Bu söylentiyi ortaya çıkaran kişi ise, aynı zamanda DOTA Underlords söylentilerini ortaya çıkaran kişinin ta kendisi. Yani, haberimizde sizlere bahsettiğimiz ve bahsedeceğimiz bilgilerin doğru olma ihtimali yüksek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Half-Life Alyx söylentisini ortaya çıkaran kişi, daha önce de doğru bilgiler verdi

Verilen bilgiler, sadece oyunun adından ibaret değildi. Aynı zamanda, haberimize konuk olan yapımın ne zaman duyurulacağı ve hatta ne zaman çıkış yapacağı ile ilgili de bilgi verildi. Verilen bilgilere göre, Video Game Awards 2019 etkinlikleri esnasında bizleri heyecanlı bir duyuru bekliyor. Evet, sizlere bahsetmekte olduğumuz yapımın duyurusundan söz ediyoruz. Bu etkinliğin ne zaman gerçekleştirileceğini merak ediyorsanız, hemen ondan da bahsedelim. Video Game Awards 2019 etkinlikleri, 12 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecek ve beklediğimiz duyurunun da o zaman yapılacağı söyleniyor.

Daha önce de bahsettiğimiz üzere, aynı zamanda oyunun çıkış tarihi ile ilgili de bilgi verildi. Bu bilgileri sızdırılan kişi tarafından aktarılanlara göre, oyun bizlerle Mart 2020 ayı içerisinde buluşacak. Bu ay bir sürü oyunun da bizlerle buluşacağını göz önünde bulundurursak, yaşayacağız gibi görünüyor. Sizlere bahsettiğimiz sızıntıların detaylarına göz gezdirmek isterseniz buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.