Söylenti: DriveClub’ın çıkış tarihi 2014’e ertelendi!

Söylenti: DriveClub’ın çıkış tarihi 2014’e ertelendi!

The Same Coin'in ortaya attığı söylenti, Watch Dogs'un ertelenişinin üstüne ortalığı alevlendirdi.

Son günlerde internet üzerinde Playstation 4‘ün beklenen oyunlarından DriveClub‘ın çıkışının 2014‘e ertelendiğine dair söylentiler dolanıyor. Söylenti Watch Dogs‘un ertelenişinin belli olmasından bir gün sonra ortaya atıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


   Sony bu konu hakkında bir yorumda bulunmadı ama The Same Coin adlı internet sitesi oyunun 2014’e ertelendiği duyumunu “bilinmeyen gizli bir kaynak”dan aldığını iddia ediyor.

DriveClub tasarım şeflerinden Paul Rustchynsky bugün Twitter adresi üzerinden DriveClub ile alakalı herhangi yeni bir gelişme olmadığını açıkladı.

Sony bugün San Francisco’da piyasaya süreceği bazı PS4 oyunlarını tanıtmak amacıyla bir etkinlik düzenledi. Sony‘nin oyun tanıtımcılarından Kotaku “Aslında DriveClub kuyruktaki oyunlardan biriydi ama zamanlama karmaşıklığından ötürü geri çekildi.” yanıtını verdi.

Ayrıca,bir NeoGAF üyesinin yaptığı bir yorum da bu söylentileri alevlendirdi, duydukları kaynağa güvendikleri şüphesiz, bu kişiler oyunun yapımında çalışan kişiler olmadıkları için doğruluğundan yine de emin olamıyorlar tabi ki. Yeni duyumlar geldikçe bilgilendirmeye çalışacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.