Söylenti: The Division, 2015 yılında tamamlanacak!

Söylenti: The Division, 2015 yılında tamamlanacak!

The Division , 2015 ' te tamamlanıyor.

Anonim bir kaynağa göre, The Division 2015 yılında tamamlanıyor. Öncelikle çok saçma gelebilir sizlere… Bu yüzden biraz daha araştırma yapmak lazımdı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

the-division-logo Ubisoft ile aklınıza gelebilecek heryerden ulaşmaya çalışan ekip (Ünlü bir oyun sitesi) sonunda bir şekilde görüştü fakat firma hiçbir şekilde bu konu hakkında konuşmak istemedi. Böylece dahada derinlere ulaşmak lazımdı. GameReactor ‘ ın dediğine göre ; “Oyun motoru kusursuz çalışıyor. Bunu kesin söylemiyorum ama şu anda kusursuz çalıştığı gözüküyor. Yayıncı firma oyunu bir an önce dağıtmak için sabırsızlanıyor fakat oyunun 2014 ‘ te bitip bitmeyeceği konusunda endişeleri var. Bitse bile 2014 ‘ te piyasaya çıkacağını düşünmüyor çünkü bu çok büyük bir proje.” Bu demek oluyor ki oyunun 2014 ‘ te çıkması imkansız gibi gözüküyor. Böyle uzun soluklu bir yapımı olan oyun çok büyük beklentilerle gelecek.

Bencede oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak gibi duruyor. Kahveninde kısık ateşte pişmesi gibi, efsane bir oyun için 1 sene daha beklemeye değer.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.